Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
RFRANKO max Łukasz Frankowski· Łaszew Rządowy 97amikrofirma
Wartość umowy
2 357 700 zł
Umowa zawarta
20 listopada 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Magnuszew

Zamawiający Gmina Magnuszew (Magnuszew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Magnuszew”, wybierając ofertę wykonawcy RFRANKO max Łukasz Frankowski. Wartość umowy: 2 357 700 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina MagnuszewMagnuszew, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 21 listopada 2024
Wartość umowy
2 357 700 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 lipca 2024

    Termin ofert: 26 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 listopada 2024

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RFRANKO max Łukasz Frankowski (Łaszew Rządowy 97a), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 357 700,00 zł (umowę zawarto 20 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail