„Produkcja narybku dla obwodu rybackiego rzeki Parsęty nr 1”
Zamawiający Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty (Karlino, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Produkcja narybku dla obwodu rybackiego rzeki Parsęty nr 1”, wybierając ofertę wykonawcy PROAQUA, Daniel Krysiński. Wartość umowy: 540 800 zł.
- Wartość umowy
- 540 800 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=162, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
20 listopada 2024
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy PROAQUA, Daniel Krysiński (Darłowo), mała firma.
- 2
UmowaWartość umowy: 540 799,82 zł (umowę zawarto 15 listopada 2024 r.).
- 3
TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Rola zamawiającego | Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego |
| 1.2.) | Nazwa zamawiającego | Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty |
| 1.4) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 330052240 |
| 1.5) | Adres zamawiającego | |
| 1.5.1.) | Ulica | Szymanowskiego 17 |
| 1.5.2.) | Miejscowość | Karlino |
| 1.5.3.) | Kod pocztowy | 78-230 |
| 1.5.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.5.5.) | Kraj | Polska |
| 1.5.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL426 - Koszaliński |
| 1.5.9.) | Adres poczty elektronicznej | zmigdp@parseta.org.pl |
| 1.5.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.parseta.org.pl |
| 1.7.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy |
| 1.8.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Ogłoszenie dotyczy | Zamówienia publicznego |
| 2.2.) | Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług | Nie |
| 2.3.) | Nazwa zamówienia albo umowy ramowej | „Produkcja narybku dla obwodu rybackiego rzeki Parsęty nr 1” |
| 2.4.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-bc18d85c-f9a2-4ed5-9a25-07a779cf56b9 |
| 2.5.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00606378 |
| 2.6.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.7.) | Data ogłoszenia | 2024-11-20 |
| 2.8.) | Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań | Tak |
| 2.9.) | Numer planu postępowań w BZP | 2024/BZP 00027373/04/P |
| 2.10.) | Identyfikator pozycji planu postępowań | 1.3.4 Produkcja narybku dla obwodu rybackiego rzeki Parsęty nr 1 |
| 2.11.) | Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 2.12.) | Nazwa projektu lub programu | „Ochrona in-situ zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych w dorzeczu Parsęty” w ramach Priorytetu FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności, Działanie FENX.01.05.Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury Typ FENX.01.05.1 Ochrona in-situ lub ex-situ zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych. |
| 2.13.) | Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy | Nie |
Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy |
| 3.1.1.) | Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki | Uzasadnieniem zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp jest fakt, że w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym (ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 24.10.2024r. pod nr 2024/BZP 00561786) nie zło-żono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. |
| 3.1.2.) | Identyfikator wcześniejszego postępowania | 2024/BZP 00561786 |
Przedmiot zamówienia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Numer referencyjny | ZDPII.271.1.5.2024 |
| 4.2.) | Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania | Nie |
| 4.3.) | Wartość zamówienia | 554625,67 PLN |
| 4.4.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 4.5.1.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje pomoc techniczną, produkcję i dostarczanie materiału zarybieniowego, w szczególności: |
| 4.5.3.) | Główny kod CPV | 77500000-5 - Usługi hodowli zwierząt |
| 4.5.4.) | Dodatkowy kod CPV | 03300000-2 - Produkty hodowli, łowiectwa i rybołówstwa |
Zakończenie postępowania
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania | Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy |
Oferty
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 6.5.) | Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną | Nie |
| 6.6.) | Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową | Nie |
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 7.1.) | Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia | Nie |
| 7.2.) | Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy | Mały przedsiębiorca |
| 7.3.) | Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia | |
| 7.3.1) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia | PROAQUA, Daniel Krysiński |
| 7.3.2) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 839-116-36-89 |
| 7.3.3) | Ulica | Jeżyczki 73 |
| 7.3.4) | Miejscowość | Darłowo |
| 7.3.5) | Kod pocztowy | 76-150 |
| 7.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 7.3.7.) | Kraj | Polska |
| 7.4.) | Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom? | Nie |
Umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 8.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-11-15 |
| 8.2.) | Wartość umowy/umowy ramowej | 540799,82 PLN |
| 8.3.) | Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej | 24 miesiące |
| 8.4.) | Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →