Wynik częściowy: umowy w 5 z 7 części, 2 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
183 880 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych: a) Barycz – Nozdrzec; b) Barycz – Niebylec; c) Barycz – Izdebki; d) Izdebki – Hłudno; e) Dynów – Jabłonica R. w m. Siedliska; f) Wara – Jawornik Ruski w m. Huta Poręby; g)
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych: a) Jasienica Rosielna – Blizne; b) Jasienica Rosielna – Orzechówka; c) Krosno – Jasienica Rosielna w m. Wola Jasienicka; d) Jasienica Rosielna – Podlas; e) Wola Jasienicka
    Wartość umowy
    42 000 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych: a) Krzemienna – Ulucz; b) Dynów – Jabłonica Ruska w m. Wołodź i Jabłonica Ruska; c) Wara – Jawornik Ruski w m. Huta Poręby
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych: a) Izdebki – Obarzym; b) Niewistka przez wieś; c) Krzemienna – Jurowce w m. Krzemienna, Temeszów, Witryłów i Końskie d) Dydnia – Krzywe – Końskie
    P.PH. Krusz-Bet Sp. o.o.· Obarzym
    Wartość umowy
    50 700 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych: a) Iskrzynia – Trześniów w m. Haczów i Trześniów; b) Haczów – Wróblik Szlachecki; c) Haczów – Besko; d) Jabłonica Polska – Haczów
    Wartość umowy
    38 000 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych: a) Domaradz –Lutcza w m. Domaradz; b) Domaradz – Przysietnica; c) Blizne – Golcowa
    Drogbud Golcowa Pro Sp. z o.o.· Golcowa
    Wartość umowy
    39 680 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych: a) Humniska przez wieś; b) Humniska d.s. – Humniska m.s.; c) Humniska – Strachocina w m. Humniska i Górki; d) Grabownica p. wieś
    Forso Invest Sp. z o.o.· Katowice
    Wartość umowy
    13 500 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kierowcy (operatora)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie (Brzozów, Podkarpackie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych administrowanych…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 183 880 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
183 880 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 5 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Jerzy Liput (części 2, 5); P.PH. Krusz-Bet Sp. o.o. (część 4); Drogbud Golcowa Pro Sp. z o.o. (część 6); Forso Invest Sp. z o.o. (część 7).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 183 880,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail