Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
425 565 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11) PAKIET NR 1 - MIKROBIOLOGICZNE ODCZYNNIKI DIAGNOSTYCZNE
    Wartość umowy
    129 708 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2SPRZĘT POMOCNICZY JEDNORAZOWEGO UŻYCIA, SZYBKIE TESTY DIAGNOSTYCZNE
    Wartość umowy
    139 317 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3TESTY IDENTYFIKACYJNE I INNE ODCZYNNIKI POMOCNICZE
    Wartość umowy
    21 197 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4DZIERŻAWA ANALIZATORA DO POSIEWÓW KRWI I INNYCH PŁYNÓW USTROJOWYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW
    Wartość umowy
    84 020 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5KRWINKI WZORCOWE, ODCZYNNIKI I PRÓBKI KONTROLNE
    Wartość umowy
    31 696 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6ODCZYNNIKI MONOKLONALNE, PŁYTY, STATYWY
    Wartość umowy
    19 627 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa odczynników, krążków, testów, szczepów kontrolnych, sprzętu pomocniczego wraz z dzierżawą analizatora do posiewów krwi i innych płynów ustrojowych łącznie z odczynnikami ...

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Piszu (Pisz, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa odczynników, krążków, testów, szczepów kontrolnych, sprzętu pomocniczego wraz z…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 425 565 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
425 565 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 października 2024

    Termin ofert: 25 października 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    20 listopada 2024

    1 oferta5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Argenta sp. z o.o. (części 1, 3); Przedsiębiortwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Limarco Lidia Zajkowska (część 2); Biomerieux Polska sp. z o.o. (część 4); Farmator sp. z o.o. (część 5) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 425 565,33 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL POWIATOWY W PISZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790316961

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

SIENKIEWICZA 2

1.5.2.)Miejscowość

Pisz

1.5.3.)Kod pocztowy

12-200

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

874254500

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@szpitalpisz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalpisz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/988129

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa odczynników, krążków, testów, szczepów kontrolnych, sprzętu pomocniczego wraz z dzierżawą analizatora do posiewów krwi i innych płynów ustrojowych łącznie z odczynnikami ...

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-90fee8e7-487d-4df6-9208-1bf2eddb129f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00605089

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00221204/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 Dostawa odczynników, krążków, testów, szczepów kontrolnych, sprzętu pomocniczego wraz z dzierżawą analizatora do posiewów krwi i innych płynów ustrojowych łącznie z odczynnikami do Prac. Bakt. ...

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00544319

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

P/17/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

371278,76 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) PAKIET NR 1 - MIKROBIOLOGICZNE ODCZYNNIKI DIAGNOSTYCZNE

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

119281,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 2 - SPRZĘT POMOCNICZY JEDNORAZOWEGO UŻYCIA, SZYBKIE TESTY DIAGNOSTYCZNE

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

128983,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 3 - TESTY IDENTYFIKACYJNE I INNE ODCZYNNIKI POMOCNICZE

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

12996,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 4 - DZIERŻAWA ANALIZATORA DO POSIEWÓW KRWI I INNYCH PŁYNÓW USTROJOWYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

75290,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 5 - KRWINKI WZORCOWE, ODCZYNNIKI I PRÓBKI KONTROLNE

4.5.3.)Główny kod CPV

33696100-6 - Odczynniki do klasyfikacji grupy krwi

4.5.5.)Wartość części

16124,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 6 - ODCZYNNIKI MONOKLONALNE, PŁYTY, STATYWY

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

18604,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

129708,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

129708,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

129708,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811011656

7.3.3)Ulica

Człuchowska

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-434

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

129708,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

139317,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

139317,29 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

139317,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiortwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Limarco Lidia Zajkowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7420010693

7.3.3)Ulica

Przemysłowa

7.3.4)Miejscowość

Mrągowo

7.3.5)Kod pocztowy

11-700

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

139317,29 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21196,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21196,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21196,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811011656

7.3.3)Ulica

Człuchowska

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-434

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21196,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

84020,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84020,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

84020,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biomerieux Polska sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5270203342

7.3.3)Ulica

gen. Józefa Zajączka

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-518

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wykonanie części dotyczącej serwisu i przeglądów aparatu.
SEMED; STATIL SP. Z O.O; COMPRIM; OXYLABOR; FIX-NET; GRACZYK TECHNOLOGIES

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84020,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31695,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31695,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31695,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Farmator sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8792544115

7.3.3)Ulica

Na Zapleczu

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31695,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19627,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32274,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19627,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hydrex Diagnostics sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1130024519

7.3.3)Ulica

Al. Stanów Zjednoczonych

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-028

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19627,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
606 465 zł
Próbka: 168 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
281 801 zł1 287 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 006 172 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
281 801 zł
Mediana
606 465 zł
Górny kwartyl
1 287 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.