ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Dostawa odczynników, krążków, testów, szczepów kontrolnych, sprzętu pomocniczego wraz z dzierżawą analizatora do posiewów krwi i innych płynów ustrojowych łącznie z odczynnikami ...

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Piszu (Pisz, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Dostawa odczynników, krążków, testów, szczepów kontrolnych, sprzętu pomocniczego wraz z…”. Termin składania ofert minął 25 października 2024, 12:00. Planowany budżet: 371 279 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
371 279 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
25 października 2024, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin dostawy40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    14 października 2024

    Termin ofert: 25 października 2024 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    20 listopada 2024

    1 oferta5 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Termin dostawy 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa odczynników, krążków, testów, szczepów kontrolnych, sprzętu pomocniczego wraz z dzierżawą analizatora do posiewów krwi i innych płynów ustrojowych łącznie z odczynnikami.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 371 278,76 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail