Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
562 800 zł
Umowa zawarta
14 listopada 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 562 800 zł – 963 835 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych z Oczyszczalni Ścieków Praszka w 2025 roku

Zamawiający Oczyszczalnia Ścieków Praszka Sp. z o.o. (Przedmość, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych z Oczyszczalni Ścieków…”, wybierając ofertę wykonawcy Kozera Sp. z o.o. Wartość umowy: 562 800 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
562 800 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kozera Sp. z o.o. (Domaszowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 562 800,00 zł (umowę zawarto 14 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 562 800,00 zł do 963 835,20 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail