Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Nazwa KACZMAREK ELECTRIC S.A., Powiat - WOLSZTYŃSKI· WOLSZTYN
Wartość umowy
578 034 zł
Umowa zawarta
15 listopada 2024
Okres realizacji
od 2 stycznia 2025 do 30 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 578 034 zł – 654 904 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%OKRES GWARANCJI JAKOŚCI I RĘKOJMI ZA WADY NA CAŁY ZAKRES ZAMÓWIENIA40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

MODERNIZACJA OŚWIETLENIA GMINY IZBICKO W RAMACH PROGRAMU "ROZŚWIETLAMY POLSKĘ"

Zamawiający Gmina Izbicko (Izbicko, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „MODERNIZACJA OŚWIETLENIA GMINY IZBICKO W RAMACH PROGRAMU "ROZŚWIETLAMY POLSKĘ"”, wybierając ofertę wykonawcy Nazwa KACZMAREK ELECTRIC S.A., Powiat - WOLSZTYŃSKI. Wartość umowy: 578 034 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina IzbickoIzbicko, Opolskie (powiat Strzelecki →)opublikowano 20 listopada 2024
Wartość umowy
578 034 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Nazwa KACZMAREK ELECTRIC S.A., Powiat - WOLSZTYŃSKI (WOLSZTYN).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 578 033,62 zł (umowę zawarto 15 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 578 033,62 zł do 654 903,69 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2025 r. do 30 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA IZBICKO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531413219

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Powstańców Śląskich 12

1.5.2.)Miejscowość

Izbicko

1.5.3.)Kod pocztowy

47-180

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

774617221

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@izbicko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.izbicko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43a74ede-104d-4523-8117-79450eb50942

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

MODERNIZACJA OŚWIETLENIA GMINY IZBICKO W RAMACH PROGRAMU "ROZŚWIETLAMY POLSKĘ"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-43a74ede-104d-4523-8117-79450eb50942

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00604168

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00087685/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 MODERNIZACJA OŚWIETLENIA GMINY IZBICKO W RAMACH PROGRAMU "ROZŚWIETLAMY POLSKĘ"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Polski Ład ROZŚWIETLAMY POLSKĘ

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00493015

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.3.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

801079,29 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest modernizacja istniejącego oświetlenia ulicznego Gminy Izbicko. Inwestycja współfinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
– Rozświetlamy Polskę.
Teren usług/robót obejmuje Gminę Izbicko, w miejscowościach Izbicko, Ligota Czamborowa, Suchodaniec, Otmice, Siedlec, Poznowice, Sprzęcice, Utrata, Krośnica, Borycz, Grabów. Zakres prowadzonych robót obejmuje demontaż istniejących opraw oświetleniowych i montaż nowoczesnych opraw oświetleniowych ze źródłami światła typu LED. Celem zamierzonej modernizacji oświetlenia ulicznego jest zwiększenie efektywności energetycznej i ekonomicznej.
Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik do SWZ (STWiOR, dokumentacja projektowa, przedmiar).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

578033,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

654903,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

578033,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nazwa KACZMAREK ELECTRIC S.A., Powiat - WOLSZTYŃSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

15-16-26-618

7.3.3)Ulica

UL.GAJEWSKICH 32

7.3.4)Miejscowość

WOLSZTYN

7.3.5)Kod pocztowy

64-200

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Zakład Elektryczny Jarosław Sojka, Gogolin,
NIP 7561178785 - montaż opraw

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

578033,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wyłoniony wykonawca do realizacji inwestycji jest dużym przedsiębiorcą

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Izbicko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Izbicko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 578 034 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Nazwa KACZMAREK ELECTRIC S.A., Powiat - WOLSZTYŃSKI (WOLSZTYN). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.