Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
585 096 zł
Umowa zawarta
18 listopada 2024
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 585 096 zł – 898 632 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 782547P w m. Bieganin

Zamawiający Gmina i Miasto Raszków (Raszków, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 782547P w m. Bieganin”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Posadzkarsko - Brukarski i Utrzymania Zieleni Miejskiej Andrzej Szablewski. Wartość umowy: 585 096 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina i Miasto RaszkówRaszków, Wielkopolskie (powiat Ostrowski →)opublikowano 19 listopada 2024
Wartość umowy
585 096 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Posadzkarsko - Brukarski i Utrzymania Zieleni Miejskiej Andrzej Szablewski (Nowe Skalmierzyce), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 585 095,77 zł (umowę zawarto 18 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 585 095,77 zł do 898 631,58 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail