ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi gminnej nr 782547P w m. Bieganin

Zamawiający Gmina i Miasto Raszków (Raszków, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 782547P w m. Bieganin”. Termin składania ofert minął 25 października 2024, 10:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina i Miasto RaszkówRaszków, Wielkopolskie (powiat Ostrowski →)opublikowano 8 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
25 października 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji i rękojmi 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa drogi gminnej nr 782547P w m. Bieganin.

  • 3

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail