Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie: 1. Tuligłowy, dz. o nr ewid. 27, 2. Rokietnica, dz. o nr ewid. 2104, 3142/1

Zamawiający Gmina Rokietnica (Rokietnica, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie: 1. Tuligłowy, dz. o nr ewid.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RokietnicaRokietnica, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 18 listopada 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA ROKIETNICA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900401

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

682

1.4.2.)Miejscowość

Rokietnica

1.4.3.)Kod pocztowy

37-562

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.7.)Numer telefonu

16 888 93 03

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug_rokietnica@wp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rokietnica.itl.pl/bip/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f689d69-e10c-4a00-b211-b41d05bbbecc

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00600952

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-11-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00482066

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie:
1. Tuligłowy, dz. o nr ewid. 27,
2. Rokietnica, dz. o nr ewid. 2104, 3142/1

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
- Tuligłowy, dz. o nr ewid. 27:
a) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach drogowych – wyznaczenie granic pasa drogowego w ilości 0,77 km,
b) Koryta ziemne wykonywane mechanicznie gł. śr. 10 cm na całej szerokości jezdni wraz z odwozem urobku (miejsce wywozu po stronie Wykonawcy w uzgodnieniu z Zamawiającym) w ilości 2 079,00 m2,
c) Podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem wykonywana mieszarkami doczepnymi – grubość podbudowy po zagęszczeniu 25 cm – dodatek cementu 30 kg/m2 wraz z profilowaniem i zagęszczeniem i odpowiednią pielęgnacją w ilości 2 079,00 m2,
d) Warstwa z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 10 cm – mieszanka o odpowiednim składzie i wilgotności optymalnej w ilości 2 079,00 m2,
e) Oczyszczenie rowów z namułu o grubości do 50 cm z wyprofilowaniem skarp rowu i odwozem urobku w ilości 180,00 mb,
f) Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi o poj. łyżki 0,60 m3 w gruncie kat. IV z transportem urobku samochodami samowyładowczymi (miejsce wywozu po stronie Wykonawcy) – formowanie poboczy gruntowych szer. 25 cm w ilości 38,50 m3.
- Rokietnica, dz. o nr ewid. 2104, 3142/1:
a) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach drogowych – wyznaczenie granic pasa drogowego w ilości 0,27 km,
b) Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi z przerzutem poprzecznym i rozplantowaniem na miejscu – usunięcie humusu w ilości 40,00 m3,
c) Mechaniczne rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego do 10 cm wraz z odwozem materiału do 0,5 km w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego w ilości 300,00 m2,
d) Koryta ziemne wykonywane mechanicznie gł. śr. 10 cm na całej szerokości jezdni wraz z odwozem urobku (miejsce wywozu po stronie Wykonawcy w uzgodnieniu z Zamawiającym) w ilości 848,00 m2,
e) Podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem wykonywana mieszarkami doczepnymi lub samojezdnymi – grubość podbudowy po zagęszczeniu 25 cm – dodatek cementu 30 kg/m2 wraz z profilowaniem i zagęszczaniem i odpowiednią pielęgnacją w ilości 848,00 m2,
f) Podbudowa z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 10 cm – mieszanka o odpowiednim składzie i wilgotności optymalnej w ilości 195,00 m2,
g) Warstwa z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 10 cm – mieszanka o odpowiednim składzie i wilgotności optymalnej w ilości 795,00 m2,
h) Oczyszczenie rowów z namułu o grubości do 50 cm z wyprofilowaniem skarp rowu i odwozem urobku w ilości 180,00 mb,
i) Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi o poj. łyżki 0,60 m3 w gruncie kat. IV z transportem urobku samochodami samowyładowczymi – formowanie poboczy gruntowych szer. 25 cm w ilości 38,50 m3.

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"USŁUGOWIEC" Krzysztan Marcin

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

180684467

4.3.4.)Miejscowość

Wola Węgierska

4.3.5.)Kod pocztowy

37-560

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

158228,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00531854/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

158228,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rokietnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rokietnica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.