ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie: 1. Tuligłowy, dz. o nr ewid. 27, 2. Rokietnica, dz. o nr ewid. 2104, 3142/1

Zamawiający Gmina Rokietnica (Rokietnica, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie: 1. Tuligłowy, dz. o nr ewid.…”. Termin składania ofert minął 18 września 2024, 09:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RokietnicaRokietnica, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 3 września 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
18 września 2024, 09:30
Zakończone
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie: 1. Tuligłowy, dz. o nr ewid. 27, 2. Rokietnica, dz. o nr ewid. 2104, 3142/1.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ROKIETNICA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900401

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

682

1.5.2.)Miejscowość

Rokietnica

1.5.3.)Kod pocztowy

37-562

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

16 888 93 03

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug_rokietnica@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rokietnica.itl.pl/bip/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie:
1. Tuligłowy, dz. o nr ewid. 27,
2. Rokietnica, dz. o nr ewid. 2104, 3142/1

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f689d69-e10c-4a00-b211-b41d05bbbecc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00482066

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00246803/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.1.3 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie

1. Tuligłowy, dz. o nr ewid. 27, 2. Rokietnica, dz. o nr ewid. 2104, 3142/1

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f689d69-e10c-4a00-b211-b41d05bbbecc

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

ezamowienia.gov.pl, ug_rokietnica@wp.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

W postępowaniu o udzielenia zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy ezamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Szczegółowe informacje zostały zawarte w rozdziale XII SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Szczegółowe określenie zasad związanych z obowiązkiem informacyjnym RODO zawarto w rozdziale XXV SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Szczegółowe określenie zasad związanych z obowiązkiem informacyjnym RODO zawarto w rozdziale XXV SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
- Tuligłowy, dz. o nr ewid. 27:
a) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach drogowych – wyznaczenie granic pasa drogowego w ilości 0,77 km,
b) Koryta ziemne wykonywane mechanicznie gł. śr. 10 cm na całej szerokości jezdni wraz z odwozem urobku (miejsce wywozu po stronie Wykonawcy w uzgodnieniu z Zamawiającym) w ilości 2 079,00 m2,
c) Podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem wykonywana mieszarkami doczepnymi – grubość podbudowy po zagęszczeniu 25 cm – dodatek cementu 30 kg/m2 wraz z profilowaniem i zagęszczeniem i odpowiednią pielęgnacją w ilości 2 079,00 m2,
d) Warstwa z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 10 cm – mieszanka o odpowiednim składzie i wilgotności optymalnej w ilości 2 079,00 m2,
e) Oczyszczenie rowów z namułu o grubości do 50 cm z wyprofilowaniem skarp rowu i odwozem urobku w ilości 180,00 mb,
f) Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi o poj. łyżki 0,60 m3 w gruncie kat. IV z transportem urobku samochodami samowyładowczymi (miejsce wywozu po stronie Wykonawcy) – formowanie poboczy gruntowych szer. 25 cm w ilości 38,50 m3.
- Rokietnica, dz. o nr ewid. 2104, 3142/1:
a) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach drogowych – wyznaczenie granic pasa drogowego w ilości 0,27 km,
b) Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi z przerzutem poprzecznym i rozplantowaniem na miejscu – usunięcie humusu w ilości 40,00 m3,
c) Mechaniczne rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego do 10 cm wraz z odwozem materiału do 0,5 km w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego w ilości 300,00 m2,
d) Koryta ziemne wykonywane mechanicznie gł. śr. 10 cm na całej szerokości jezdni wraz z odwozem urobku (miejsce wywozu po stronie Wykonawcy w uzgodnieniu z Zamawiającym) w ilości 848,00 m2,
e) Podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem wykonywana mieszarkami doczepnymi lub samojezdnymi – grubość podbudowy po zagęszczeniu 25 cm – dodatek cementu 30 kg/m2 wraz z profilowaniem i zagęszczaniem i odpowiednią pielęgnacją w ilości 848,00 m2,
f) Podbudowa z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 10 cm – mieszanka o odpowiednim składzie i wilgotności optymalnej w ilości 195,00 m2,
g) Warstwa z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 10 cm – mieszanka o odpowiednim składzie i wilgotności optymalnej w ilości 795,00 m2,
h) Oczyszczenie rowów z namułu o grubości do 50 cm z wyprofilowaniem skarp rowu i odwozem urobku w ilości 180,00 mb,
i) Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi o poj. łyżki 0,60 m3 w gruncie kat. IV z transportem urobku samochodami samowyładowczymi – formowanie poboczy gruntowych szer. 25 cm w ilości 38,50 m3.

4.2.6.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę podmiotowych środków dowodowych.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące potwierdzenie, że na dzień składania ofert nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Nie dotyczy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Zgodnie z zapisami zawartymi w rozdziale XI SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian umowy został zawarty w rozdziale XXII SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2024-09-18 09:30

8.2.)Miejsce składania ofert

Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem portalu ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2024-09-18 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.09.2024, 09:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Rokietnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rokietnica.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.