Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
420 000 zł
Umowa zawarta
8 listopada 2024
Okres realizacji
do 15 grudnia 2024
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja trybuny oraz ogrodzenia na boisku w Dąbrówce-Ług

Zamawiający Gmina Skórzec (Skórzec, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja trybuny oraz ogrodzenia na boisku w Dąbrówce-Ług”, wybierając ofertę wykonawcy Cetus Sp. z o.o. Wartość umowy: 420 000 zł.

Zamawiający: Gmina SkórzecSkórzec, Mazowieckieopublikowano 18 listopada 2024
Wartość umowy
420 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 listopada 2024

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    13 stycznia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Cetus Sp. z o.o. (Łosice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 420 000,00 zł (umowę zawarto 8 listopada 2024 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail