Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
600 574 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    74 196 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    132 330 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    159 797 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    95 159 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    71 269 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    43 994 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    23 830 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena30%Miesięczne wynagrodzenie podstawowe30%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg na terenie powiatu pyrzyckiego w sezonie zimowym 2024-2025

Zamawiający Powiat Pyrzycki (Pyrzyce, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg na terenie powiatu pyrzyckiego w sezonie zimowym 2024-2025”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 600 574 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Powiat PyrzyckiPyrzyce, Zachodniopomorskie (powiat Pyrzycki →)opublikowano 15 listopada 2024
Łączna wartość umów
600 574 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

10 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Usługi Sprzętem Budowlanym Jacek Ksel (części 1, 5, 6); „MALDROBUD” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (część 2); Roboty Ziemne Zbigniew Wasiak (części 3, 4); Usługi Komunalne i Handel Detaliczny” Grażyna Biernacka (część 7).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 600 574,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Pyrzycki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684166

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lipiańska 4

1.5.2.)Miejscowość

Pyrzyce

1.5.3.)Kod pocztowy

74-200

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@pyrzyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pyrzyce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c01b03b-0ca9-4750-9598-4bae5b132d7b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg na terenie powiatu pyrzyckiego w sezonie zimowym 2024-2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c01b03b-0ca9-4750-9598-4bae5b132d7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00596991

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00016098/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Zimowe utrzymanie dróg na terenie powiatu pyrzyckiego w sezonie zimowym 2024/2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00549016

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.272.15.2024.EC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

556087,22 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi związane z likwidacją śliskości i odśnieżaniem na drogach powiatowych na terenie powiatu pyrzyckiego zgodnie z poniższym wykazem:
 usuwanie śliskości jezdni – 280 km (średnia ilość przejechanych km przy usuwaniu śliskości w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.),
 odśnieżanie jezdni - 10 godz. (średnia ilość godzin odśnieżania w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024r. do 31 marca 2025 r.).
Drogi:
1351Z Gardno-Pyrzyce,
1356Z Gryfino-Linie,
1370Z Babin-Kartno,
1550Z Będgoszcz-Parsów,
1551Z Będgoszcz-Chabówko,
1552Z Stare Chrapowo-Nowe Chrapowo,
1588Z Pyrzyce-Rzepnowo wraz z ciągiem ul. Równej w mieście Pyrzyce.
Zakres usług do wykonania w ramach zamówienia częściowego nr 1 opisuje szczegółowo załącznik nr 8 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

74196,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi związane z likwidacją śliskości i odśnieżaniem na drogach powiatowych na terenie powiatu pyrzyckiego zgodnie z poniższym wykazem:
 usuwanie śliskości jezdni - 357 km (średnia ilość przejechanych km przy usuwaniu śliskości w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.),
 odśnieżanie jezdni - 12 godz. (średnia ilość godzin odśnieżania w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.).
Drogi:
1572Z Brzesko-Bylice-Lipiany,
1568Z Lipiany-Miedzyń,
1557Z Derczewo-Lipiany,
1565Z Batowo-Sitno,
1563Z Obromino-Batowo,
1564Z Pstrowice-Derczewko,
1561Z Polnik-Brzesko wraz z ciągiem ulicy Czerwonomłyńskiej w mieście Pyrzyce,
1562Z Mechowo-Letnin,
1567Z Lipiany-Czajczyn,
Zakres usług do wykonania w ramach zamówienia częściowego nr 2 opisuje szczegółowo załącznik nr 8 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

132330,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi związane z likwidacją śliskości i odśnieżaniem na drogach powiatowych na terenie powiatu pyrzyckiego zgodnie z poniższym wykazem:
 usuwanie śliskości jezdni – 408 km (średnia ilość przejechanych km przy usuwaniu śliskości w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.),
 odśnieżanie jezdni - 12 godz. (średnia ilość godzin odśnieżania w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.).
Drogi:
1580Z Płońsko-Laskowo,
1574Z Ślazowo-Kluki,
1575Z Jesionowo-granica powiatu,
1576Z skrzyżowanie z drogą wojewódzką nr 122-Kosin-granica powiatu (Barlinek),
1577Z Oćwieka-Kosin,
1578Z Ukiernica-Płońsko,
1579Z Kłodzino-Topolinek,
1778Z Przelewice-granica powiatu,
1586Z Gardziec-Wołdowo-Laskowo,
1587Z Topolinek-Lucin.
Zakres usług do wykonania w ramach zamówienia częściowego nr 3 opisuje szczegółowo załącznik nr 8 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

159796,8 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi związane z likwidacją śliskości i odśnieżaniem na drogach powiatowych na terenie powiatu pyrzyckiego zgodnie z poniższym wykazem:
 usuwanie śliskości jezdni – 238 km (średnia ilość przejechanych km przy usuwaniu śliskości w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.),
 odśnieżanie jezdni - 10 godz. (średnia ilość godzin odśnieżania w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.).
Drogi:
1569Z Obryta-Wierzbno,
1570Z Warnice-Obryta,
1571Z Obryta-Lubiatowo,
1712Z Kunowo-Stary Przylep,
1573Z Stary Przylep-Nowy Przylep,
1713Z Warnice-Koszewo,
1776Z Barnim-Moskorzyn,
1775Z Barnim-Krępcewo.
Zakres usług do wykonania w ramach zamówienia częściowego nr 4 opisuje szczegółowo załącznik nr 8 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

95158,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi związane z likwidacją śliskości i odśnieżaniem na drogach powiatowych na terenie powiatu pyrzyckiego zgodnie z poniższym wykazem:
 usuwanie śliskości jezdni – 266 km (średnia ilość przejechanych km przy usuwaniu śliskości w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.),
 odśnieżanie jezdni - 12 godz. (średnia ilość godzin odśnieżania w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.).
Drogi:
1371Z Piaseczno-Tetyń,
1553Z Czarnowo-Zadeklino,
1554Z Łozice-Trzebórz,
1555Z Pyrzyce-Załęże wraz z ciągiem ulicy bez nazwy w kierunku Załęża,
1556Z Przydarłów-Derczewko,
1581Z przejście przez Kozielice.
Zakres usług do wykonania w ramach zamówienia częściowego nr 5 opisuje szczegółowo załącznik nr 8 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

71269,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi związane z likwidacją śliskości i odśnieżaniem na drogach powiatowych na terenie powiatu pyrzyckiego zgodnie z poniższym wykazem:
 usuwanie śliskości jezdni – 161 km (średnia ilość przejechanych km przy usuwaniu śliskości w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.),
 odśnieżanie jezdni - 10 godz. (średnia ilość godzin odśnieżania w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.).
Drogi:
1558Z Giżyn-Młyny,
1559Z Żabów-Mechowo,
1560Z Ryszewo-Brzezin,
1583Z Stacja PKP Nowielin-droga wojewódzka nr 119,
1584Z Nieborowo-Ryszewko.
Zakres usług do wykonania w ramach zamówienia częściowego nr 6 opisuje szczegółowo załącznik nr 8 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

43993,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi związane z likwidacją śliskości i odśnieżaniem na drogach powiatowych (ulic i chodników) w mieście Lipiany zgodnie z poniższym wykazem:
 usuwanie śliskości jezdni - 80 km (średnia ilość przejechanych km przy usuwaniu śliskości w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.).
 odśnieżanie jezdni - 10 godz. (średnia ilość godzin odśnieżania w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.),
 usuwanie śliskości chodników – 30 000 m2 (średnia ilość m2 przy usuwaniu śliskości w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.),
 ręczne odśnieżanie chodników – 10 rg (średnia ilość roboczogodzin odśnieżania w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.),
 mechaniczne odśnieżanie chodników – 10 godz. (średnia ilość godzin odśnieżania w sezonie zimowym przyjętym do wyceny, przez co zamawiający rozumie okres od 15 listopada 2024 r. do 31 marca 2025 r.).
Drogi:
1566Z ul. Stefana Żeromskiego,
1572Z ul. Sikorskiego,
1589Z ul. Armii Krajowej,
1590Z ul. Ciasna,
1591Z ul. Górna,
1592Z ul. Kopernika,
1593Z ul. Kościuszki,
1594Z ul. Lipowa,
1595Z ul. Okrzei,
1596Z ul. Oświęcimska,
1598Z ul. Polna,
1599Z ul. Niepodległości,
1600Z ul. Sienkiewicza,
1601Z ul. Szkolna,
1602Z ul. Traugutta,
1603Z ul. Wodna,
1608Z ul. Jedności Narodowej, ul. Mickiewicza, ul. Mostowa.
Chodniki:
1566Z ul. Stefana Żeromskiego,
1572Z ul. Sikorskiego,
1589Z ul. Armii Krajowej,
1591Z ul. Górna,
1592Z ul. Kopernika,
1593Z ul. Kościuszki,
1594Z ul. Lipowa,
1595Z ul. Okrzei,
1596Z ul. Oświęcimska,
1598Z ul. Polna,
1599Z ul. Niepodległości,
1600Z ul. Sienkiewicza,
1601Z ul. Szkolna,
1602Z ul. Traugutta,
1603Z ul. Wodna,
1608Z ul. Jedności Narodowej, ul. Mickiewicza, ul. Mostowa.
Zakres usług do wykonania w ramach zamówienia częściowego nr 7 opisuje szczegółowo załącznik nr 9 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

23829,6 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74196,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

91152,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74196,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Sprzętem Budowlanym Jacek Ksel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8531001083

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska

7.3.4)Miejscowość

Pyrzyce

7.3.5)Kod pocztowy

74-200

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74196,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-11-15 do 2025-03-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

132330,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

150433,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

132330,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„MALDROBUD” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5971652742

7.3.3)Ulica

ul. Królewiecka

7.3.4)Miejscowość

Myślibórz

7.3.5)Kod pocztowy

74-300

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

132330 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-11-15 do 2025-03-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

159796,8 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

159796,8 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

159796,8 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Roboty Ziemne Zbigniew Wasiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8531427178

7.3.3)Ulica

ul. Jana Kilińskiego

7.3.4)Miejscowość

Pyrzyce

7.3.5)Kod pocztowy

74-200

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

159796,8 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-11-15 do 2025-03-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

95158,8 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

95158,8 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

95158,8 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Roboty Ziemne Zbigniew Wasiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8531427178

7.3.3)Ulica

ul. Jana Kilińskiego

7.3.4)Miejscowość

Pyrzyce

7.3.5)Kod pocztowy

74-200

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

95158,8 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-11-15 do 2025-03-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

71269,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

114069,6 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

71269,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Sprzętem Budowlanym Jacek Ksel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8531001083

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska

7.3.4)Miejscowość

Pyrzyce

7.3.5)Kod pocztowy

74-200

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71269,2 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-11-15 do 2025-03-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43993,8 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55166,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43993,8 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Sprzętem Budowlanym Jacek Ksel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8531001083

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska

7.3.4)Miejscowość

Pyrzyce

7.3.5)Kod pocztowy

74-200

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43993,8 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-11-15 do 2025-03-31

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23829,6 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23829,6 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23829,6 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Komunalne i Handel Detaliczny” Grażyna Biernacka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8531001806

7.3.3)Ulica

ul. Szkolna

7.3.4)Miejscowość

Lipiany

7.3.5)Kod pocztowy

74-240

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23829,6 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-11-15 do 2025-03-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 836 163 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 589 905 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 836 163 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Pyrzycki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pyrzyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 600 574 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Sprzętem Budowlanym Jacek Ksel (Pyrzyce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.