Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
800 173 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i świadczenie usług przewozowych transportu zbiorowego dla dwóch linii autobusowych na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki. Część 1: I Linia: Aleksandrów Łódzki – Zgniłe Błoto – Słowak - Bełdów – Adam
    Wartość umowy
    440 873 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i świadczenie usług przewozowych transportu zbiorowego dla dwóch linii autobusowych na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki. Część 2: II Linia: Aleksandrów Łódzki – Księstwo – Nakielnica – Łobódź – Rud
    Wartość umowy
    359 300 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja i świadczenie usług przewozowych transportu zbiorowego dla dwóch linii autobusowych na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki

Zamawiający Gmina Aleksandrów Łódzki (Aleksandrów Łódzki, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja i świadczenie usług przewozowych transportu zbiorowego dla dwóch linii…”, wybierając ofertę wykonawcy FKF Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 800 173 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
800 173 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

10 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma FKF Sp. z o.o. za łącznie 800 173,22 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Aleksandrów Łódzki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472057738

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Tadeusza Kościuszki 2

1.5.2.)Miejscowość

Aleksandrów Łódzki

1.5.3.)Kod pocztowy

95-070

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@aleksandrow-lodzki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.aleksandrow-lodzki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/aleksandrow-lodzki

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja i świadczenie usług przewozowych transportu zbiorowego dla dwóch linii autobusowych na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7efbc3ca-502f-49b6-bdf4-aa33f1762fa9

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00594521

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00051861/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.6 Zorganizowanie i świadczenie usług przewozowych transportu zbiorowego na trasie

1) Aleksandrów Łódzki-Zgniłe Błoto-Bełdów-Adamów-Sanie, 2) Aleksandrów Łódzki-Księstwo-Nakielnica-Łobódź-Ruda Bugaj

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00518659

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.15.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

824329,66 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i świadczenie usług przewozowych transportu zbiorowego dla dwóch linii autobusowych na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki.

Część 1:
I Linia: Aleksandrów Łódzki – Zgniłe Błoto – Słowak - Bełdów – Adamów – Sanie o długości ok. 27 km, zgodnie z rozkładem jazdy stanowiącym załącznik do SWZ. Planowana ilość wozokilometrów do przejechania - 95.634.

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

469562,94 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i świadczenie usług przewozowych transportu zbiorowego dla dwóch linii autobusowych na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki.

Część 2:
II Linia: Aleksandrów Łódzki – Księstwo – Nakielnica – Łobódź – Ruda Bugaj
o długości ok. 16 km zgodnie z rozkładem jazdy stanowiącym załącznik do SWZ.
Planowana ilość wozokilometrów do przejechania - 56.672.

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

354766,72 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

440872,74 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

440872,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

440872,74 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FKF Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101058429

7.3.3)Ulica

Limanowskiego 125/12

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

91-340

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

440872,74 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

359300,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

359300,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

359300,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FKF Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101058429

7.3.3)Ulica

Limanowskiego 125/12

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

91-340

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

359300,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60000000-8Usługi transportowe (z wyłączeniem…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 875 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
113 811 zł491 682 zł
Rozstęp międzykwartylowy
377 871 zł
Źródło próbki
CPV 60000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
113 811 zł
Mediana
225 875 zł
Górny kwartyl
491 682 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Aleksandrów Łódzki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Aleksandrów Łódzki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 800 173 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60000000-8 (Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FKF Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.