Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
BORSTE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Borste System sp. zo.o.)· Warszawamała firma

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Borste Service sp. z o.o

Wartość umowy
161 136 zł
Umowa zawarta
8 listopada 2024
Okres realizacji
od 30 grudnia 2024 do 19 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 161 136 zł – 297 600 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium ekologiczne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi: „ Sprzątania zewnętrznego i wewnętrznego w budynku Sądu Rejonowego w Sochaczewie

Zamawiający Sąd Rejonowy w Sochaczewie (Sochaczew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi: Sprzątania zewnętrznego i wewnętrznego w budynku Sądu Rejonowego w…”, wybierając ofertę wykonawcy BORSTE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Borste System sp. zo.o.). Wartość umowy: 161 136 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w SochaczewieSochaczew, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 13 listopada 2024
Wartość umowy
161 136 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: BORSTE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Borste System sp. zo.o.) (Warszawa), wspólnie z: Borste Service sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 161 136,00 zł (umowę zawarto 8 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 161 136,00 zł do 297 600,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 30 grudnia 2024 r. do 19 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail