Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
87 698 zł
Umowa zawarta
13 listopada 2024
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 87 698 zł – 111 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie i dostawa kalendarzy na 2025 rok

Zamawiający Kancelaria Senatu (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i dostawa kalendarzy na 2025 rok”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” Sp. z o.o. Wartość umowy: 87 698 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Kancelaria SenatuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 listopada 2024
Wartość umowy
87 698 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” Sp. z o.o. (Olsztyn), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 87 698,00 zł (umowę zawarto 13 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 87 698,00 zł do 111 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Kancelaria Senatu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001393800

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wiejska 6/8

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-902

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@senat.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.senat.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a11e989a-e940-4156-8602-3a8d9fea9756

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Kancelaria Senatu

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Kancelaria Senatu

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie i dostawa kalendarzy na 2025 rok

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a11e989a-e940-4156-8602-3a8d9fea9756

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00590835

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00256056/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Wykonanie i dostawa kalnedarzy na 2025 rok

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00538413

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BPKO.SZP.350.27.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

85243,11 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i dostawę kalendarzy na 2025 rok

1000 sztuk kalendarzy książkowych, 600 sztuk kalendarzy kieszonkowych, 600 sztuk kalendarzy trójdzielnych i 600 sztuk kalendarzy na biurko, zwanych dalej „kalendarzami”. 2. Dostawa kalendarzy nastąpi do siedziby Kancelarii Senatu, przy ul. Wiejskiej 6/8, w Warszawie. 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „opz”, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami: nr 1  Struktura okleiny okładek kalendarzy, nr 2  Szkic okładki – kalendarz książkowy 2025, nr 3 – Szkic okładki – kalendarz kieszonkowy 2025, nr 4 – Szkic tłoczenia na podstawie kalendarza na biurko 2025.

4.5.3.)Główny kod CPV

30199792-8 - Kalendarze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

87698,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

111000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

87698,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 573-020-85-37

7.3.3)Ulica

ul. Narcyzowa 2

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

42-256

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

87698,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Realizacja zamówienia; do 20 dni roboczych liczonych od następnego dnia po dniu zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30199792-8Kalendarze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
424 603 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 400 zł523 375 zł
Rozstęp międzykwartylowy
334 975 zł
Źródło próbki
CPV 30199· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
188 400 zł
Mediana
424 603 zł
Górny kwartyl
523 375 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kancelaria Senatu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 87 698 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30199792-8 (Kalendarze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” Sp. z o.o. (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.