Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

zakup sprzętu sieciowego IT

Zamawiający Konsulat Generalny RP w Brześciu (Brześć) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „zakup sprzętu sieciowego IT”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Konsulat Generalny RP w BrześciuBrześćopublikowano 13 listopada 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcę

    10 lipca 2024

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    13 listopada 2024

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Konsulat Generalny RP w Brześciu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

200578589

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kujbyszewa 34

1.4.2.)Miejscowość

Brześć

1.4.3.)Kod pocztowy

22-4016

1.4.5.)Kraj

Białoruś

1.4.7.)Numer telefonu

+375 162 27 00 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

brzesc.kg.sekretariat@msz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/bialorus/konsulat-generalny-rp-w-brzesciu

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Konsulat Generalny RP w Brześciu

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fcda094a-ac31-46d7-a11c-2e6a1e471c5b

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00590435

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-11-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

zakup sprzętu sieciowego IT

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zakup sprzętu sieciowego IT

3.9.)Główny kod CPV

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-10-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TRECOM NORD SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213809024

4.3.3.)Ulica

CZYŻEWSKA 10

4.3.4.)Miejscowość

WARSZAWA

4.3.5.)Kod pocztowy

02-908

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

43870 EUR

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00404938/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

43870 EUR

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32424000-1Infrastruktura sieciowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Konsulat Generalny RP w Brześciu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brześć.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32424000-1 (Infrastruktura sieciowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.