Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługi przyjmowania wniosków wizowych na rzecz Konsulatu Generalnego RP w Brześciu.

Zamawiający Konsulat Generalny RP w Brześciu (Brześć) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi przyjmowania wniosków wizowych na rzecz Konsulatu Generalnego RP w Brześciu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Konsulat Generalny RP w BrześciuBrześćopublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Konsulat Generalny RP w Brześciu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

200578589

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kujbyszewa 34

1.4.2.)Miejscowość

Brześć

1.4.3.)Kod pocztowy

22-4016

1.4.5.)Kraj

Białoruś

1.4.7.)Numer telefonu

+375162270000

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

brzesc.kg.sekretariat@msz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/bialorus/konsulat-generalny-rp-w-brzesciu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-35e33ec0-36ea-40a0-9250-507c656e6954

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418198

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty określonej w art. 359 pkt 2 ustawy

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługi przyjmowania wniosków wizowych na rzecz Konsulatu Generalnego RP w Brześciu.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pośrednictwa wizowego na rzecz Zamawiającego - KG RP w Brześciu, działającego w imieniu własnym. Usługi będące przedmiotem zamówienia świadczone będą na terytorium Białorusi, w będących do dyspozycji wykonawcy Punktach Przyjmowania Wniosków Wizowych (PPWW), tj. obowiązkowo w Baranowiczach, Brześciu i Pińsku, KG RP w Brześciu przewiduje, że na terytorium brzeskiego okręgu konsularnego w okresie trwania umowy, tj. 9 miesięcy, o wizy aplikować będzie maksymalnie 49500 osób.

3.9.)Główny kod CPV

75211110-2 - Usługi konsularne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-07-01 do 2026-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

VFS BY LLC

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

VFS Global Poland sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

192001578

4.3.4.)Miejscowość

Mińsk

4.3.7.)Kraj

Białoruś

4.4.)Wartość umowy

742500 EUR

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00349345/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W ogłoszeniu o zawarciu umowy podano błędną wartość umowy. Był to błąd pisarski.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Warunki, termin oraz wartość zamówienia i inne postanowienia nie uległy zmianie.

5.4.6.)Wartość zmiany

0,00

5.4.7.)Kod waluty

EUR

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

742500 EUR

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

75211110-2Usługi konsularne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →