Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
11 czerwca 2024
Okres realizacji
do 31 października 2024
Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

zakup sprzętu sieciowego IT

Zamawiający Konsulat Generalny RP w Brześciu (Brześć) rozstrzygnął postępowanie „zakup sprzętu sieciowego IT”, wybierając ofertę wykonawcy TRECOM NORD SP. Z O.O.

Zamawiający: Konsulat Generalny RP w BrześciuBrześćopublikowano 10 lipca 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 lipca 2024

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    13 listopada 2024

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRECOM NORD SP. Z O.O. (WARSZAWA), średnia firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 0 ofert.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Konsulat Generalny RP w Brześciu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

200578589

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kujbyszewa 34

1.5.2.)Miejscowość

Brześć

1.5.3.)Kod pocztowy

22-4016

1.5.5.)Kraj

Białoruś

1.5.7.)Numer telefonu

+375 162 27 00 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

brzesc.kg.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/bialorus/konsulat-generalny-rp-w-brzesciu

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Konsulat Generalny RP w Brześciu

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Konsulat Generalny RP w Brześciu

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

zakup sprzętu sieciowego IT

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fcda094a-ac31-46d7-a11c-2e6a1e471c5b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00404938

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00230864/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zamówienie na sprzęt sieciowy IT

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 143 000 euro dla dostaw lub usług.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KG.BRZE.270.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

40691,98 EUR

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zakup sprzętu sieciowego IT

4.5.3.)Główny kod CPV

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 EUR

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 EUR

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 EUR

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRECOM NORD SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213809024

7.3.3)Ulica

CZYŻEWSKA 10

7.3.4)Miejscowość

WARSZAWA

7.3.5)Kod pocztowy

02-908

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43870 EUR

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Konsulat Generalny RP w Brześciu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brześć.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32424000-1 (Infrastruktura sieciowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRECOM NORD SP. Z O.O. (WARSZAWA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.