Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
1 036 871 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1zamówienia – ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej: A. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk; B. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk; C. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
    Wartość umowy
    940 569 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne: A. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych; B. ubezpieczenie autocasco; C. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; D. ub
    Wartość umowy
    96 302 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Fakutatywne warunki ubezpieczenia20%Cena90%Fakutatywne warunki ubezpieczenia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki

Zamawiający Nord Partner Sp. z o.o. (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Akademii Wojsk Lądowych…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 036 871 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Nord Partner Sp. z o.o.Toruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 12 listopada 2024
Łączna wartość umów
1 036 871 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 października 2024

    Termin ofert: 25 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    12 listopada 2024

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „WARTA” S.A. (część 1); TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 036 870,70 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail