Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość wybranych ofert
125 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przewóz uczniów i dzieci do szkół i przedszkola na terenie gminy Ścinawa w roku szkolnym 2024/2025 na podstawie zakupionych biletów miesięcznych szkolnych (rano i powrót) zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, a także w dni wolne od nauki w
    Cena wybranej oferty
    125 zł
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Przewóz uczniów z niepełnosprawnościami w roku szkolnym 2024/2025, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego (a także w dni wolne od nauki według zaistniałej potrzeby oraz ferie zimowe i wakacje – dotyczy przedszkola), według wskazanych tras prz
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3Transport publiczny Gminy Ścinawa od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki w roku szkolnym 2024/2025 (lipiec i sierpień)
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci z terenu Gminy Ścinawa do szkół obwodowych i przedszkola oraz szkoły specjalnej w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Gmina Ścinawa (Ścinawa, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dowóz dzieci z terenu Gminy Ścinawa do szkół obwodowych i przedszkola oraz szkoły…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 125 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ŚcinawaŚcinawa, Dolnośląskie (powiat Lubiński →)opublikowano 8 listopada 2024
Łączna wartość ofert
125 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2024

    Termin ofert: 31 lipca 2024 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    08 listopada 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 125,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŚCINAWA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647564

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 17

1.5.2.)Miejscowość

Ścinawa

1.5.3.)Kod pocztowy

59-330

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@scinawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.scinawa.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://scinawa.ezamawiajacy.pl/pn/scinawa/demand/167913/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz dzieci z terenu Gminy Ścinawa do szkół obwodowych i przedszkola oraz szkoły specjalnej w roku szkolnym 2024/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-59d29cdf-3198-415c-a324-370ebcb1301a

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00587564

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00221465/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2024/2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00425139

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.15.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1. Przewóz uczniów i dzieci do szkół i przedszkola na terenie gminy Ścinawa w roku szkolnym 2024/2025 na podstawie zakupionych biletów miesięcznych szkolnych (rano i powrót) zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, a także w dni wolne od nauki w razie zaistniałej potrzeby, według wskazanych tras przejazdu;

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

628316,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2. Przewóz uczniów z niepełnosprawnościami w roku szkolnym 2024/2025, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego (a także w dni wolne od nauki według zaistniałej potrzeby oraz ferie zimowe i wakacje – dotyczy przedszkola), według wskazanych tras przejazdu;

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

186394,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3. Transport publiczny Gminy Ścinawa od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki w roku szkolnym 2024/2025 (lipiec i sierpień).

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

56756,04 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

125,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

157,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

125,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANSPORT DROGOWY ANDRZEJ CIRÓG

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6920007765

7.3.3)Ulica

Lipowa 10/7

7.3.4)Miejscowość

Ścinawa

7.3.5)Kod pocztowy

59-330

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

301000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Ceny ofert dla danych części zamówienia przewyższyły kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Ceny ofert dla danych części zamówienia przewyższyły kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ścinawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ścinawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 125 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRANSPORT DROGOWY ANDRZEJ CIRÓG (Ścinawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.