Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
232 975 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów konserwowych - warzywnych do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. AŚ Świdnica, ZK Kłodzko, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w ilościach i asortymencie określonym w zał. nr 1 do SW
    Cena wybranej oferty
    73 803 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy konserw mięsnych do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. AŚ Świdnica, ZK Kłodzko, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w ilościach i asortymencie podanych w zał. nr 2 do SWZ
    Cena wybranej oferty
    56 927 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy konserw rybnych do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. AŚ Świdnica, ZK Kłodzko, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w ilościach i asortymencie podanych zał. nr 3 do SWZ
    Cena wybranej oferty
    42 345 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ryb do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. AŚ Świdnica, ZK Kłodzko, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w ilościach i asortymencie podanych w zał. nr IV do SWZ
    Cena wybranej oferty
    59 900 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wymiany towaru na wolny od wad40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa artykułów konserwowych i ryb”

Zamawiający Areszt Śledczy w Świdnicy (Świdnica Polska, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów konserwowych i ryb”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 232 975 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość ofert
232 975 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: F.H. GRACJA (część 1); KONSHURT SP. K. (części 2, 3); ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNO-RYBNEGO "KARI" (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 232 975,30 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ARESZT ŚLEDCZY W ŚWIDNICY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320644

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

TRYBUNALSKA 16

1.5.2.)Miejscowość

Świdnica Polska

1.5.3.)Kod pocztowy

58-100

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

748549300

1.5.8.)Numer faksu

748549302

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

as_swidnica@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-baf06eee-b900-498a-a267-e70ea015e97b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa artykułów konserwowych i ryb”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-baf06eee-b900-498a-a267-e70ea015e97b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00587327

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00511351/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa artykułów konserwowych i ryb

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00530423

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Dkw.2232.2.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

302592,84 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów konserwowych - warzywnych do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. AŚ Świdnica, ZK Kłodzko, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w ilościach i asortymencie określonym w zał. nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

4.5.5.)Wartość części

91994,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy konserw mięsnych do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. AŚ Świdnica, ZK Kłodzko, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w ilościach i asortymencie podanych w zał. nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa

4.5.5.)Wartość części

72913,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy konserw rybnych do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. AŚ Świdnica, ZK Kłodzko, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w ilościach i asortymencie podanych zał. nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15240000-2 - Ryby puszkowane i pozostałe ryby konserwowane lub przetworzone

4.5.5.)Wartość części

50814,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ryb do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. AŚ Świdnica, ZK Kłodzko, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w ilościach i asortymencie podanych w zał. nr IV do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15211000-0 - Filety rybne

4.5.5.)Wartość części

86871,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73803,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73803 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73803 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H. GRACJA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8321110558

7.3.3)Ulica

A. MICKIEWICZA 13

7.3.4)Miejscowość

SIEMKOWICE

7.3.5)Kod pocztowy

98-354

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

77493,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56927,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56927,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56927,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KONSHURT SP. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9492207845

7.3.3)Ulica

KORFANTEGO 26

7.3.4)Miejscowość

CZĘSTOCHOWA

7.3.5)Kod pocztowy

42-202

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59773,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42345 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42345,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KONSHURT SP. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9492207845

7.3.3)Ulica

KORFANTEGO 26

7.3.4)Miejscowość

CZĘSTOCHOWA

7.3.5)Kod pocztowy

42-202

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44462,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

65996,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNO-RYBNEGO "KARI"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6140001623

7.3.3)Ulica

PIEKARSKA 1

7.3.4)Miejscowość

MARCISZÓW

7.3.5)Kod pocztowy

58-410

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

62895,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15331400-1Warzywa konserwowane i/lub puszkowa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Areszt Śledczy w Świdnicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdnica Polska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 232 975 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15331400-1 (Warzywa konserwowane i/lub puszkowane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: F.H. GRACJA (SIEMKOWICE). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.