Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
169 828 zł
Umowa zawarta
4 listopada 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dowóz uczestników ŚDS na zajęcia z miejsca zamieszkania do placówki i odwóz z placówki do miejsca zamieszkania” (CUW.272.14.2024)

Zamawiający Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmży (Chełmża, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczestników ŚDS na zajęcia z miejsca zamieszkania do placówki i odwóz z placówki…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Przewozowa Usługi Transportowe Krause Jan. Wartość umowy: 169 828 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
169 828 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 października 2024

    Termin ofert: 30 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 listopada 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Przewozowa Usługi Transportowe Krause Jan (Chełmża), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 169 827,84 zł (umowę zawarto 4 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail