Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
136 933 zł
Umowa zawarta
4 listopada 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sortów mundurowych leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Dukla w 2024 roku

Zamawiający Nadleśnictwo Dukla (Równe, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sortów mundurowych leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Dukla w 2024 roku”, wybierając ofertę wykonawcy ZOL Tagart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 136 933 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Nadleśnictwo DuklaRówne, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 7 listopada 2024
Wartość umowy
136 933 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZOL Tagart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Tarnobrzeg), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 136 933,44 zł (umowę zawarto 4 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail