Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
586 360 zł
Umowa zawarta
21 października 2024
Okres realizacji
do 30 maja 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Gwarancja30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont zabytkowego Ratusza w Nowym Warpnie

Zamawiający Gmina Nowe Warpno (Nowe Warpno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont zabytkowego Ratusza w Nowym Warpnie”, wybierając ofertę wykonawcy BPM-BAU sp. z o.o. Wartość umowy: 586 360 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Nowe WarpnoNowe Warpno, Zachodniopomorskie (powiat Policki →)opublikowano 5 listopada 2024
Wartość umowy
586 360 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 lipca 2024

    Termin ofert: 22 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 listopada 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BPM-BAU sp. z o.o. (Szczecin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 586 360,00 zł (umowę zawarto 21 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 maja 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA NOWE WARPNO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811685438

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Zwycięstwa 1

1.5.2.)Miejscowość

Nowe Warpno

1.5.3.)Kod pocztowy

72-022

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

913129660

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@nowewarpno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nowewarpno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/nowewarpno

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont zabytkowego Ratusza w Nowym Warpnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e2a79064-d957-4005-90d5-939a081eee0e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00579980

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00021813/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Remont zabytkowego Ratusza w Nowym Warpnie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00431139

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NW.ZP-06.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

476715,45 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakresie remontu Ratusza obejmującego północną część obiektu (d. remiza) w poziomie fundamentów i parteru w ramach niniejszego projektu przewiduje się następujące roboty:
• wzmocnienie podłoża pod istniejącymi fundamentami metodą iniekcji gruntu geopolimerami, zalecana (w przypadku ścian ratusza) metoda iniekcji pozwala na zagęszczenie gruntu bezpośrednio pod budynkiem (posadzką) i fundamentami (zwiększając ich nośność) bez wykopów, drgań czy użycia siły mechanicznej. Ze względu na specyfikę roboty winna wykonać firma posiadająca doświadczenie w powyższym zakresie.
• naprawa i remont ścian zewnętrznych i wewnętrznych parteru poprzez wzmocnienie spękanych murów poprzez wypełnienie pęknięć murów o szerokości do 4.0 mm zaprawą cementową oraz naprawę spękanych fragmentów murów oraz nadproży (pęknięcia o szer. powyżej 4 mm) poprzez wykonanie stalowych kotwień systemowych spiralnymi prętami na specjalizowanych zaprawach oraz poprzez prace remontowo – konserwatorskie istniejącego tynku
• prace remontowe uszkodzonych podłóg i posadzek w pomieszczeniach na parterze w linii wzmacniania podłoża gruntowego
• montaż kamiennych koryt odpływowych (kinety) pod każdą rurą spustową na całości Ratusza umożliwiających odprowadzenie wody opadowej z dachów poza obrys ścian zew. na odległość min. 50.0 cm od obiektu wraz korektą końcówek ww rur.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

586360,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

586360,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

586360,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BPM-BAU sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9552522296

7.3.3)Ulica

ul. Andrzeja Struga 44/26

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-784

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

586360,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-05-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nowe Warpno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowe Warpno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 586 360 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BPM-BAU sp. z o.o. (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.