Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
149 142 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk; 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od awarii i uszkodzeń; 3) ubezpieczenie maszyn, w tym urządzeń samobieżnych oraz montowanych na pojazdach; 4) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
    Wartość umowy
    127 238 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2ubezpieczenie pojazdów użytkowanych przez jednostki organizacyjne Gminy Poświętne
    Wartość umowy
    19 144 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych
    Wartość umowy
    2760 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Warunki Ubezpieczenia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

UBEZPIECZENIE GMINY POŚWIĘTNE W OKRESIE OD 29.09.2024 r. DO 28.09.2026 r.

Zamawiający Gmina Poświętne (Poświętne, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „UBEZPIECZENIE GMINY POŚWIĘTNE W OKRESIE OD 29.09.2024 r. DO 28.09.2026 r”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 149 142 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina PoświętnePoświętne, Łódzkieopublikowano 4 listopada 2024
Łączna wartość umów
149 142 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 września 2024

    Termin ofert: 19 września 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 listopada 2024

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW (części 1, 3); Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 149 141,61 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Poświętne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648110

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Akacjowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Poświętne

1.5.3.)Kod pocztowy

26-315

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

44 756 40 34

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poswietne@poswietne.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.poswietne.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34158c30-bbd1-41fe-8e6b-b9c777e6c48a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

UBEZPIECZENIE GMINY POŚWIĘTNE W OKRESIE OD 29.09.2024 r. DO 28.09.2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-34158c30-bbd1-41fe-8e6b-b9c777e6c48a

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00577574

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00052871/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 UBEZPIECZENIE GMINY POŚWIĘTNE W OKRESIE OD 29.09.2024 r. DO 28.09.2026 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00485920

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UG.RZI.271.9.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

137728,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk;
2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od awarii i uszkodzeń;
3) ubezpieczenie maszyn, w tym urządzeń samobieżnych oraz montowanych na pojazdach;
4) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej;

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515200-5 - Usługi ubezpieczenia własności

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

109840 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ubezpieczenie pojazdów użytkowanych przez jednostki organizacyjne Gminy Poświętne

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

24480 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

4.5.5.)Wartość części

3408,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

127237,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

128163,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

127237,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261033426

7.3.3)Ulica

h. Raabego

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-793

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

127237,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-29 do 2026-09-28

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19143,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23686,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19143,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5262349108

7.3.3)Ulica

Senatorska

7.3.4)Miejscowość

warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-082

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19143,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-29 do 2026-09-28

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2760,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2760,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2760,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261033426

7.3.3)Ulica

h. Raabego

7.3.4)Miejscowość

warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-793

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2760 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-29 do 2026-09-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
526 200 zł
Próbka: 45 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 032 zł1 025 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
820 968 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
204 032 zł
Mediana
526 200 zł
Górny kwartyl
1 025 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Poświętne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poświętne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 149 142 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.