Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
6 856 184 zł
Umowa zawarta
31 października 2024
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Koszt60%Okres gwaracji na wykonane roboty budowlane w tym wbudowane materiały40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Chociwlu

Zamawiający Gmina Chociwel (Chociwel, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Chociwlu”, wybierając ofertę wykonawcy T1C Sp. z o.o. Wartość umowy: 6 856 184 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ChociwelChociwel, Zachodniopomorskie (powiat Stargardzki →)opublikowano 31 października 2024
Wartość umowy
6 856 184 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 lipca 2024

    Termin ofert: 5 września 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 października 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy T1C Sp. z o.o. (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 856 183,91 zł (umowę zawarto 31 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail