Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Firma Remontowo-Budowlana "ALPINA" Jerzy Nadziak

Wartość umowy
1 799 104 zł
Umowa zawarta
23 października 2024
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 799 104 zł – 2 197 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Prace zabezpieczające kościół p.w. św. Jana Chrzciciela w Fiszewie – wykonanie przekrycia korpusu”

Zamawiający Starostwo Powiatowe w Elblągu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Prace zabezpieczające kościół p.w. św. Jana Chrzciciela w Fiszewie – wykonanie przekrycia…”, wybierając ofertę wykonawcy Ars Renovo Konserwacja Zabytków Mirosław Cholewka. Wartość umowy: 1 799 104 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Starostwo Powiatowe w ElbląguElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 31 października 2024
Wartość umowy
1 799 104 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Ars Renovo Konserwacja Zabytków Mirosław Cholewka (Kisielice), wspólnie z: Firma Remontowo-Budowlana "ALPINA" Jerzy Nadziak.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 799 103,72 zł (umowę zawarto 23 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 799 103,72 zł do 2 197 000,01 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail