Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
119 600 zł
Umowa zawarta
22 października 2024
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 119 600 zł – 246 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Termin realizacji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Malowanie korytarzy i klatek schodowych w budynku Urzędu Miasta Chorzów ul. Rynek 1 w Chorzowie

Zamawiający Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu (Chorzów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Malowanie korytarzy i klatek schodowych w budynku Urzędu Miasta Chorzów ul. Rynek 1 w…”, wybierając ofertę wykonawcy KOSTI BUDOWNICTWO MICHAŁ PIETURA. Wartość umowy: 119 600 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Miasto Chorzów - Miasto na Prawach PowiatuChorzów, Śląskieopublikowano 24 października 2024
Wartość umowy
119 600 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KOSTI BUDOWNICTWO MICHAŁ PIETURA (OPATÓWEK), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 119 600,00 zł (umowę zawarto 22 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 119 600,00 zł do 246 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255306

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Chorzów

1.5.3.)Kod pocztowy

41-500

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@chorzow.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://chorzow.eu/#

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umchorzow.logintrade.net/zapytania_email,175713,d83f6b7bf9c7a01ee023cd8848d7eb9c.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Malowanie korytarzy i klatek schodowych w budynku Urzędu Miasta Chorzów ul. Rynek 1 w Chorzowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4d3bd097-ab34-4360-b754-40ad86de6a22

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00562659

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00056465/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.27 Malowanie i remont pomieszczeń

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00506574

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.271.520.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia obejmuje: wykonanie robót budowlanych polegających na malowaniu korytarzy parteru, I piętra, III piętra, IV piętra oraz klatek schodowych w budynku Urzędu Miasta Chorzów,
szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają przedmiary robót, STWiORB oraz umowa.

4.5.3.)Główny kod CPV

45442100-8 - Roboty malarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

119600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

246000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

119600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOSTI BUDOWNICTWO MICHAŁ PIETURA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680916167

7.3.3)Ulica

OGRODOWA

7.3.4)Miejscowość

OPATÓWEK

7.3.5)Kod pocztowy

62-860

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

119600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45442100-8Roboty malarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chorzów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 119 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45442100-8 (Roboty malarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KOSTI BUDOWNICTWO MICHAŁ PIETURA (OPATÓWEK). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.