Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
384 840 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Ziemniaki - opakowanie do 30 kg - 215000
    Wartość umowy
    172 000 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2por - opakowanie do 30 kg - 2500 kg, cebula - opakowanie do 30 kg - 15000 kg, buraki - opakowanie do 40 kg - 25000 kg, marchew - opakowanie do 40 kg - 90000 kg, pietruszka - opakowanie do 40 kg - 30000 kg, seler - opakowanie do 40 kg - 3000
    Wartość umowy
    212 840 zł
    8 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy ziemiopłodów, ziemniaków, cebuli i pory do Zakładu Karnego we Wronkach

Zamawiający Zakład Karny we Wronkach (Wronki, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy ziemiopłodów, ziemniaków, cebuli i pory do Zakładu Karnego we Wronkach”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 384 840 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Zakład Karny we WronkachWronki, Wielkopolskie (powiat Szamotulski →)opublikowano 24 października 2024
Łączna wartość umów
384 840 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: P.H.U. Bernard Koniarek (część 1); Gospodarstwo Ogrodnicze Zbigniew Krosnowski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 384 840,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny we Wronkach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320302

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Partyzantów 1

1.5.2.)Miejscowość

Wronki

1.5.3.)Kod pocztowy

64-510

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_wronki@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zk_wronki

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zakład karny

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy ziemiopłodów, ziemniaków, cebuli i pory do Zakładu Karnego we Wronkach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-68e07df3-fe6c-47fe-9f30-0e9ae1991870

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00561929

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00247921/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawy ziemiopłodów, ziemniaków, cebuli i pory do Zakładu Karnego we Wronkach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00517488

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Ds/9/zp/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

471555,95 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ziemniaki - opakowanie do 30 kg - 215000

4.5.3.)Główny kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

4.5.5.)Wartość części

222002,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

por - opakowanie do 30 kg - 2500 kg, cebula - opakowanie do 30 kg - 15000 kg, buraki - opakowanie do 40 kg - 25000 kg, marchew - opakowanie do 40 kg - 90000 kg, pietruszka - opakowanie do 40 kg - 30000 kg, seler - opakowanie do 40 kg - 30000 kg, kapusta biała - opakowanie do 40 kg - 27000 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

03221110-0 - Warzywa korzeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03221113-1 - Cebula

03221111-7 - Burak ćwikłowy

03221112-4 - Marchew

03221410-3 - Kapusta

4.5.5.)Wartość części

273568,47 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

172000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

430000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

172000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U. Bernard Koniarek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6180032618

7.3.4)Miejscowość

Skalmierzyce

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

172000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

212840,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

714565,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

212840,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Ogrodnicze Zbigniew Krosnowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8882695651

7.3.4)Miejscowość

Śmiłowice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

212840,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03212100-1Ziemniaki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny we Wronkach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wronki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 384 840 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03212100-1 (Ziemniaki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.H.U. Bernard Koniarek (Skalmierzyce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.