Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
417 278 zł
Umowa zawarta
23 października 2024
Okres realizacji
do 30 września 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 417 278 zł – 442 739 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego do kotłowni olejowych na terenie gminy Rząśnik w sezonie grzewczym 2024/2025

Zamawiający Gmina Rząśnik (Rząśnik, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego do kotłowni olejowych na terenie gminy Rząśnik w sezonie…”, wybierając ofertę wykonawcy TERM-OIL Sp. z o.o. Wartość umowy: 417 278 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina RząśnikRząśnik, Mazowieckieopublikowano 23 października 2024
Wartość umowy
417 278 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TERM-OIL Sp. z o.o (Radom), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 417 277,50 zł (umowę zawarto 23 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 417 277,50 zł do 442 738,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail