Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Milena Graciszewska· Wronki Wielkie
Wartość umowy
8800 zł
Umowa zawarta
22 października 2024
Okres realizacji
do 22 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 8800 zł – 11 176 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Specjalisty prowadzącego zajęcia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług na realizację specjalistycznych zajęć w ramach zadań WOKRO zadanie 2.4 Programu.

Zamawiający Zespół Placówek Edukacyjno-wychowawczych w Gołdapi (Gołdap, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług na realizację specjalistycznych zajęć w ramach zadań WOKRO zadanie 2.4…”, wybierając ofertę wykonawcy Milena Graciszewska. Wartość umowy: 8800 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
8800 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 września 2024

    Termin ofert: 8 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 października 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Milena Graciszewska (Wronki Wielkie).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 800,00 zł (umowę zawarto 22 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 8 800,00 zł do 11 176,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH W GOŁDAPI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 281523480

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 18

1.5.2.)Miejscowość

Gołdap

1.5.3.)Kod pocztowy

19-500

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

87 65 11 60

1.5.8.)Numer faksu

876154933

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zpew@zpewgoldap.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zpewgoldap.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-940ce104-84f6-4622-a3bf-f6aa3e219c51

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie usług na realizację specjalistycznych zajęć w ramach zadań WOKRO zadanie 2.4 Programu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-940ce104-84f6-4622-a3bf-f6aa3e219c51

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00558100

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00017172/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zamówienie na realizację specjalistycznych zajęć dla dzieci od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole w ramach zadań WOKRO.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00521201

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPEW.272.5.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

8800 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zajęcia terapii logopedycznej - w szacunkowej ilości do 88 godzin. Zamawiający zaznacza, że pod
pojęciem wymiaru godzin świadczenia usług, należy rozumieć wyłącznie rzeczywisty czas świadczenia usług dla dziecka
lub na jego rzecz (czas ten nie obejmuje np. czasu niezbędnego na przemieszczanie się osoby świadczącej usług od
jednego dziecka do drugiego, jeśli osoba ta świadczy usługi u kilku dzieci w ciągu jednego dnia). Koszty dojazdów w
zakresie realizacji przedmiotu zamówienia pokrywa Wykonawca w ramach określonego w ofercie wynagrodzenia
stanowiącego maksymalne zobowiązanie Zamawiającego. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Zamawiającego.
Zamawiający bezpłatnie udostępni Wykonawcy pomieszczenie do realizacji zajęć, będących przedmiotem niniejszego
postępowania, z zastrzeżeniem ust. 12 pkt 2) poniżej. Szczegółowy czas i miejsce świadczenia usług Zamawiający określi
w harmonogramie zajęć ustalonym z uwzględnieniem potrzeb uczestników poszczególnych terapii w porozumieniu z
Wykonawcą. Zajęcia odbywać się będą w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach między 15:00 a 18:00 oraz
soboty od 8:00 do 16;00. Zajęcia odbywać się będą zgodnie z ilością godzin przyznanych dziecku, ustalonych przez
Zamawiającego według ustalonego harmonogramu zajęć. Usługa świadczona przez każdą z osób skierowanych do
realizacji niniejszego zamówienia - dalej zwanych „Specjalistami”, będzie prowadzona w zależności od potrzeb dziecka w
wymiarze do 5 godzin tygodniowo, zgodnie z § 1 ust 1. pkt. 4 Rozporządzenia MEN z dnia 5 września 2017 r. w sprawie
szczegółowych zadań wiodących ośrodków koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczych (Dz.U. 2017 poz. 1712, ze zm.).
Zakres obowiązków Specjalistów obejmuje: 1) udzielenie rodzicom specjalistycznej informacji dotyczącej problemów
rozwojowych dziecka; 2) zapewnienie pomocy dydaktycznych i terapeutycznych niezbędnych dla realizacji zadania; 3) po
powołaniu w skład zespołu specjalistów dla konkretnego dziecka ustalenie kierunków i harmonogramu działań
podejmowanych w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny; 4) nawiązanie współpracy z placówką, w której
dziecko jest objęte innymi działaniami terapeutycznymi w celu zapewnienia spójności oddziaływań; 5) opracowanie i
realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania rozwoju w części
przeznaczonej dla poszczególnych Specjalistów; 6) ocenianie postępów oraz trudności w funkcjonowaniu dziecka, w tym
identyfikowanie i eliminowanie barier i ograniczeń w środowisku utrudniających jego aktywność i uczestnictwo w życiu
społecznym; 7) analizowanie skuteczności pomocy udzielanej na podstawie programu dziecku i jego rodzinie; 8)
wprowadzanie zmian w programie stosownie do aktualnych potrzeb dziecka i jego rodziny, 9) planowanie dalszych działań
w zakresie wczesnego wspomagania; 10) prowadzenie dokumentacji, której wzory stanowią załączniki do Projektu Umowy;
11) złożenie kompletnej dokumentacji, o której mowa w pkt 10) powyżej w nieprzekraczalnym nie później niż do 22 grudnia
2024 r. Zamawiający gwarantuje wykonawcy realizację usługi w ilości nie mniejszej niż 50 % przewidywanej ilości godzin
określonych w ust. 5 powyżej. Z tytułu zmniejszenia ilości godzin Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie.
Wynagrodzenie dla Wykonawcy będzie wypłacane za faktycznie zrealizowane godziny zajęć.

4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11176 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Milena Graciszewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

90081004002

7.3.3)Ulica

47/1

7.3.4)Miejscowość

Wronki Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

19-500

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-22

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85000000-9Usługi w zakresie zdrowia i opieki…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
270 950 zł
Próbka: 74 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
178 850 zł484 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
305 150 zł
Źródło próbki
CPV 85000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
178 850 zł
Mediana
270 950 zł
Górny kwartyl
484 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Placówek Edukacyjno-wychowawczych w Gołdapi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gołdap.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 8800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85000000-9 (Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Milena Graciszewska (Wronki Wielkie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.