Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
270 600 zł
Umowa zawarta
24 września 2024
Okres realizacji
16 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe osób skierowanych do realizacji zamówienia- głównego projektanta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sporządzenie Planu Ogólnego Gminy Zawichost”

Zamawiający Gmina Zawichost (Zawichost, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Sporządzenie Planu Ogólnego Gminy Zawichost”, wybierając ofertę wykonawcy Budplan Sp. z o.o. Wartość umowy: 270 600 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ZawichostZawichost, Świętokrzyskie (powiat Sandomierski →)opublikowano 22 października 2024
Wartość umowy
270 600 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 sierpnia 2024

    Termin ofert: 26 sierpnia 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 października 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Budplan Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 270 600,00 zł (umowę zawarto 24 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 16 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zawichost

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409809

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żeromskiego 50

1.5.2.)Miejscowość

Zawichost

1.5.3.)Kod pocztowy

27-630

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@zawichost.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zawichost.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb7230ef-fc7f-4cc7-afd0-533759b15d0a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Sporządzenie Planu Ogólnego Gminy Zawichost”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fb7230ef-fc7f-4cc7-afd0-533759b15d0a

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00557059

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00007087/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Sporządzenie planu ogólnego Gminy Zawichost

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00453786

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GKRRiOŚ.II.271.8.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca sporządzeniu planu ogólnego Gminy Zawichost. Zakres zamówienia

1) Opracowanie Planu Ogólnego Gminy Zawichost zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z: a) ustawą z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U. z2023 r. poz. 977 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 7 lipca 2023 r. o zmianie ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1688) wraz z aktami wykonawczymi do tych ustaw; b) ustawą z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko(t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1094 z późn. zm.); 2) Sporządzenie opracowania ekofizjograficznego – zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. – Prawo ochrony środowiska (t. j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2556 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska w sprawie opracowań ekofizjograficznych z dnia 9 września 2002 r. ( Dz. U. z 2002 r. Nr 15 poz. 1298); 3) Sporządzenie prognozy oddziaływania na środowisko zgodnie z ustawą z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U. z 2023 roku, poz. 977 z późn.) oraz ustawą z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko” z dnia 3 października 2008 r. (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1094 z późn zm.), a także zgodnie z wymogami zawartymi w ustawach i przepisach odrębnych odnoszących się do przedmiotu zamówienia oraz: planowania i zagospodarowania przestrzennego, ochrony środowiska, przyrody, zabytków, prawa wodnego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

270600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

270600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

270600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Budplan Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5271107422

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-327

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

270600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

16 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71400000-2Usługi architektoniczne dotyczące p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
188 668 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 896 zł348 780 zł
Rozstęp międzykwartylowy
205 885 zł
Źródło próbki
CPV 71400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 896 zł
Mediana
188 668 zł
Górny kwartyl
348 780 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zawichost prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zawichost.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 270 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71400000-2 (Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Budplan Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.