Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
190 835 zł
Umowa zawarta
2 października 2024
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 190 835 zł – 200 675 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostaw20%Termin płatności20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego lekkiego w sezonie grzewczym 2024/2025

Zamawiający Gmina Chrostkowo (Chrostkowo, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego lekkiego w sezonie grzewczym 2024/2025”, wybierając ofertę wykonawcy Olkop Bis Sp. z o.o. Wartość umowy: 190 835 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ChrostkowoChrostkowo, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 22 października 2024
Wartość umowy
190 835 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 września 2024

    Termin ofert: 20 września 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 października 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Olkop Bis Sp. z o.o. (Golub-Dobrzyń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 190 834,50 zł (umowę zawarto 2 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 190 834,50 zł do 200 674,50 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail