Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup dostawa, wniesienie i montaż systemu klimatyzacji w budynku E Powiatowego Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej 20/24

Zamawiający Powiatowe Centrum Animacji Społecznej (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup dostawa, wniesienie i montaż systemu klimatyzacji w budynku E Powiatowego Centrum…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 385 795 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366310330

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Farbiarska 20/24

1.4.2.)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

1.4.3.)Kod pocztowy

97-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@pcas-tomaszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pcastm.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d0e7b894-7e34-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00555025

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-10-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00483979

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup dostawa, wniesienie i montaż systemu klimatyzacji w budynku E Powiatowego Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej 20/24

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie projektu w tym dokumentacji technicznej niezbędnej do wykonania przedmiotu zamówienia, zakup, dostawa, wniesienie i montaż klimatyzacji znajdujących w niżej wymienionych pomieszczeniach budynku E przy ul. Farbiarskiej 20/24 w budynku Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim.
3.1.1 Pomieszczenia parter
a) sekretariat (19,29 m2),
b) gabinet Dyrektor (24,24 m2),
c) gabinet Zastępcy Dyrektora (21,79 m2),
d) księgowość (15,40 m2),
e) pokój socjalny/pokój nauczyciela (16,47m2)
f) pracownia plastyczna (59,13 m2),
g) pracownia sportowa- siłownia (80,48 m2),
h) serwerownia (5,94 m2),
i) sala widowiskowo- sportowa ( 581,13 m2).
3.1.2. Pomieszczenia piętro
a) pokój biuro projektów (20,74 m2),
b) pracownia fotograficzna oraz ciemnia (dwa pomieszczenia o powierzchni (52,24m2),
c) pracownia informatyczna (15,34 m2),
d) pokój animatorów (17,04 m2),
e) pracownia językowa (28,36 m2),
f) pracownia muzyczna oraz sala nagrań (dwa pomieszczenia o powierzchni (69,37 m2),
g) akademia małolata (68,74m2),
Mapa poglądowa do wglądu w siedzibie Zamawiającego.
3.1.3 Zakres prac obejmuje m.in.:
a) przygotowanie projektu instalacji w tym dokumentacji technicznej niezbędnej do wykonania przedmiotu zamówienia. Projekt powinien spełnić wymagania dotyczące zapotrzebowania na chłód zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zastosowane urządzenia mają posiadać funkcję grzewczą.
b) zapewnienie przez Wykonawcę wszelkich narzędzi i urządzeń koniecznych do wykonania montażu.
c) zakup fabrycznie nowych, dostawa i wniesienie Klimatyzatorów po stronie Wykonawcy
d) montaż klimatyzatorów ściennych oraz kasetonowych,
e) montaż jednostek zewnętrznych klimatyzacji na elewacji północnej i zachodniej budynku oraz dachu,
f) montaż instalacji chłodniczej, odprowadzenia skroplin, instalacji elektrycznej zasilającej urządzenia oraz instalacji sterującej,
g) prace towarzyszące związane z zabudową instalacji chłodniczej, odprowadzenia skroplin oraz elektrycznej i sterującej,
h) uruchomienie klimatyzacji
i) dostawa oraz montaż fabrycznie nowych klimatyzatorów w siedzibie Zamawiającego przy ul. Farbiarskiej 20/24, wraz z instrukcją obsługi w języku polskim.

3.9.)Główny kod CPV

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

31213300-5 - Szafy kablowe

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

80 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EKO-SERWIS TECHNIKA GRZEWCZA BEATA FORCZMANOWICZ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7731259466

4.3.4.)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

539000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00554990/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-05-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

539000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45331220-4Instalowanie urządzeń klimatyzacyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
385 795 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 923 zł739 608 zł
Rozstęp międzykwartylowy
545 685 zł
Źródło próbki
CPV 45331· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 923 zł
Mediana
385 795 zł
Górny kwartyl
739 608 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tomaszów Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45331220-4 (Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.