Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
17 440 zł
Umowa zawarta
27 września 2024
Okres realizacji
do 29 września 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 17 440 zł – 39 080 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja szkoleniowo-integracyjnego wyjazdu dla rodzin zastępczych – uczestników projektu pn. ,,Rodzina – moja przystań’’

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zgierzu (Zgierz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja szkoleniowo-integracyjnego wyjazdu dla rodzin zastępczych – uczestników…”, wybierając ofertę wykonawcy INVENTUM sp. z o.o. Wartość umowy: 17 440 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w ZgierzuZgierz, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 16 października 2024
Wartość umowy
17 440 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INVENTUM sp. z o.o. (Nowy Sącz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 17 440,00 zł (umowę zawarto 27 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 17 440,00 zł do 39 080,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail