Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 460 320 zł
Umowa zawarta
10 października 2024
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 460 320 zł – 1 630 133 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji30%Termin realizacji zamówienia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

System klimatyzacji wewnętrznej dla budynków ABC w gabinetach lekarskich i poczekalniach na piętrach I,II,V,VII w CWPL „CePeLek” SPZOZ przy ulicy Koszykowej 78 w Warszawie

Zamawiający Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska Cepelek Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „System klimatyzacji wewnętrznej dla budynków ABC w gabinetach lekarskich i poczekalniach…”, wybierając ofertę wykonawcy MDM Klima Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 460 320 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
1 460 320 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MDM Klima Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 460 319,50 zł (umowę zawarto 10 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 1 460 319,50 zł do 1 630 132,99 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRALNA WOJSKOWA PRZYCHODNIA LEKARSKA CEPELEK SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010137895

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Koszykowa 78

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-911

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@cepelek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://cepelek.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://cepelek.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

System klimatyzacji wewnętrznej dla budynków ABC w gabinetach lekarskich i poczekalniach na piętrach I,II,V,VII w CWPL „CePeLek” SPZOZ przy ulicy Koszykowej 78 w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9d7f0ccb-b7b9-430b-98b1-7f9f83cec2e3

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00548208

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00031757/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.17 Rozbudowa systemu klimatyzacji w gabinetach lekarskich i poczekalniach na piętrach I , II , V , VII w przychodni CEPELEK SPZOZ – Koszykowa 78

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00430296

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

32/CWPL/TP/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „System klimatyzacji wewnętrznej dla budynków A,B,C w gabinetach i poczekalniach na piętrach I,II,V,VII w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek” SPZOZ przy ulicy Koszykowej 78 w Warszawie.”

4.5.3.)Główny kod CPV

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1460319,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1630132,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1460319,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MDM Klima Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

380177681

7.3.3)Ulica

Jana Pawła II 27

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-867

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1460319,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39717200-3Urządzenia klimatyzacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska Cepelek Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 460 320 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39717200-3 (Urządzenia klimatyzacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MDM Klima Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.