Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
SCAN CENTRE Sp. z o.o.· Wejherowomikrofirma
Wartość umowy
594 000 zł
Umowa zawarta
8 października 2024
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie digitalizacji materiałów Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego znajdujących się w archiwum prowadzonym przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa...

Zamawiający Powiat Kielecki (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie digitalizacji materiałów Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego…”, wybierając ofertę wykonawcy SCAN CENTRE Sp. z o.o. Wartość umowy: 594 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat KieleckiKielce, Świętokrzyskieopublikowano 16 października 2024
Wartość umowy
594 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SCAN CENTRE Sp. z o.o. (Wejherowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 594 000,00 zł (umowę zawarto 8 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT KIELECKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009372

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wrzosowa 44

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-211

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@powiat.kielce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.powiat.kielce.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ddf8c81-1bf7-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie digitalizacji materiałów Państwowego Zasobu Geodezyjnego
i Kartograficznego znajdujących się w archiwum prowadzonym przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa...

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9ddf8c81-1bf7-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00547672

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00059088/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Wykonanie digitalizacji archiwalnych materiałów analogowych znajdujących się w archiwach prowadzonych przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Kielcach...

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00342228

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SR-II.272.1.6.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie digitalizacji materiałów Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego zgromadzonych w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Kielcach wraz z opracowaniem dla nich danych przestrzennych i opisowych, ich integracją z obiektami baz danych PZGiK, wykonaniem stosownych raportów i wykazów oraz dokumentacji z przeprowadzonych prac.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają:
- Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ,
- Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Zamawiający przewiduje przeniesienie do postaci cyfrowej około 1 100 000 stron przeliczonych do formatu A4. Ilość ta może wahać się w granicach -30% w zależności od ceny uzyskanej w przetargu za opracowanie strony przeliczeniowej oraz kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia. Ostateczna ilość stron przeliczeniowych objętych opracowaniem wynikać będzie z jednostkowej ceny za opracowanie strony przeliczeniowej oraz kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia. Po przekroczeniu tej ilości (przekładającej się na kwotę przeznaczoną na realizację zadania) kolejne dokumenty nie będą przekazywane Wykonawcy do skanowania. Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego o dokonaniu digitalizacji stron w ilości wynikającej z zakresu opracowania, kończąc jednocześnie proces digitalizacji.
4. Ze względu na charakter dokumentów PZGiK przeznaczonych do digitalizacji Zamawiający przekaże Wykonawcy wybrane materiały w postaci papierowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

72300000-8 - Usługi w zakresie danych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79999100-4 - Usługi skanowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

594000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

594000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

594000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SCAN CENTRE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

386527596

7.3.3)Ulica

ul. Strzelecka 7B lok. 1

7.3.4)Miejscowość

Wejherowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Podwykonawca - GISPRO S.A., al. Wyzwolenia 70, 71-506 Szczecin.
Części zamówienia, których wykonanie Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcy - prace bazodanowe, zasilenie systemu, część zasięgów
obszarowych.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

594000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72300000-8Usługi w zakresie danych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Kielecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 594 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72300000-8 (Usługi w zakresie danych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SCAN CENTRE Sp. z o.o. (Wejherowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.