Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI· Sochaczewmała firma
Wartość umowy
340 749 zł
Umowa zawarta
11 października 2024
Okres realizacji
do 25 października 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 340 749 zł – 483 474 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej 291547W w miejsc. Marcjanka – II etap

Zamawiający Gmina i Miasto Wyszogród (Wyszogród, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej 291547W w miejsc. Marcjanka – II etap”, wybierając ofertę wykonawcy DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI. Wartość umowy: 340 749 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina i Miasto WyszogródWyszogród, Mazowieckie (powiat Płocki →)opublikowano 14 października 2024
Wartość umowy
340 749 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI (Sochaczew), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 340 749,36 zł (umowę zawarto 11 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 340 749,36 zł do 483 473,95 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina i Miasto Wyszogród

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015508

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rębowska 37

1.5.2.)Miejscowość

Wyszogród

1.5.3.)Kod pocztowy

09-450

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.7.)Numer telefonu

242672600

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugim@wyszogrod.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugimwyszogrod.bip.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/wyszogrod

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej 291547W w miejsc. Marcjanka – II etap

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-53151d86-23b5-4b6f-a877-1ffa4dbfeaa6

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00544961

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00478682

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IKR.271.26.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących następujący zakres

- odtworzenie trasy i punktów wysokościowych dla rowów w terenie równinnym – długość 970 mb, - profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni na pow. 5335 m2, - wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową AC 16 P – ton 298,275 ( 75kg/m2:970x4,1x0,075 ), - wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej AC 11S na pow. 3880 m2, - wykonanie poboczy z destruktu bitumicznego , grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm na pow. 1435 m2.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

340749,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

483473,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

340749,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8271705609

7.3.3)Ulica

UL. GAWŁOWSKA 179A

7.3.4)Miejscowość

Sochaczew

7.3.5)Kod pocztowy

96-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

340749,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-10-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
720 337 zł
Próbka: 96 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
393 640 zł1 371 042 zł
Rozstęp międzykwartylowy
977 402 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
393 640 zł
Mediana
720 337 zł
Górny kwartyl
1 371 042 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina i Miasto Wyszogród prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wyszogród.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 340 749 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI (Sochaczew). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.