Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 579 232 zł
Umowa zawarta
10 października 2024
Okres realizacji
do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 2 275 500 zł – 5 381 965 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 57% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku centrum integracji społeczno – kulturalnej w gminie Łomazy

Zamawiający Gmina Łomazy (Łomazy, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku centrum integracji społeczno – kulturalnej w gminie Łomazy”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Stolarsko Budowlany Zdzisław Serhej. Wartość umowy: 3 579 232 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina ŁomazyŁomazy, Lubelskie (powiat Bialski →)opublikowano 14 października 2024
Wartość umowy
3 579 232 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 sierpnia 2024

    Termin ofert: 16 września 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 października 2024

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Stolarsko Budowlany Zdzisław Serhej (Łomazy), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 579 232,35 zł (umowę zawarto 10 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 2 275 500,00 zł do 5 381 965,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail