Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
246 843 zł
Umowa zawarta
11 października 2024
Okres realizacji
13 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 246 843 zł – 330 606 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Stary Brus celem zwiększenia jej efektywności - Rozświetlamy Polskę

Zamawiający Gmina Stary Brus (Stary Brus, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Stary Brus celem zwiększenia jej…”, wybierając ofertę wykonawcy Wieleba sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 246 843 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Stary BrusStary Brus, Lubelskie (powiat Włodawski →)opublikowano 11 października 2024
Cena wybranej oferty
246 843 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wieleba sp. z o.o. (Borownica), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 246 843,30 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 246 843,30 zł do 330 605,98 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA STARY BRUS

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110197888

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

47A

1.5.2.)Miejscowość

Stary Brus

1.5.3.)Kod pocztowy

22-244

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

825710125

1.5.8.)Numer faksu

825710126

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@starybrus.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

starybrus.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ddaf5723-f4f4-47ae-b927-d8bcca522af3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Stary Brus celem zwiększenia jej efektywności - Rozświetlamy Polskę

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ddaf5723-f4f4-47ae-b927-d8bcca522af3

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00542303

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00015282/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Stary Brus celem zwiększenia jej efektywności

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00495299

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IT.2710.14.1.2024.MS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

205447 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego dróg na terenie Gminy Stary Brus poprzez wymianę nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na nowe oprawy typu LED. Łączna planowana ilość opraw do wymiany wynosi 133 szt. Szczegółowy wykaz znajduje się w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
2. Opis inwestycji: Inwestycja dotyczy modernizacji istniejącego oświetlenia na terenie gminy polegającej na wymianie opraw oświetleniowych nieenergooszczędnych na nowe oprawy z możliwością zdalnego sterowania oraz posiadające łącznie certyfikaty ENEC, ENEC+, ZD4i. Modernizacja obejmuje oprawy będące własnością gminy oraz OSD.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje również przekazanie Zmawiającemu dokumentacji technicznej zamówienia sporządzonej w języku polskim lub wraz z tłumaczeniem na język polski, w szczególności potwierdzające spełnianie wszystkich parametrów, o których mowa w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (karty katalogowe, certyfikaty, deklaracje, sprawozdania lub raporty z badań/testów, instrukcje montażu, dokumenty potwierdzające okres gwarancji producenta opraw).
4. Zgodnie z wymaganiami Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych (Edycja 9 – Rozświetlamy Polskę), dostarczone oprawy oświetleniowe LED, muszą:
 Być wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej lub dopuszczone do użycia na terenie Unii Europejskiej,
 Gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy,
 Posiadać łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i.

4.5.3.)Główny kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

246843,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

330605,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

246843,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wieleba sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8621654251

7.3.3)Ulica

Lubelska 88

7.3.4)Miejscowość

Borownica

7.3.5)Kod pocztowy

23-300

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

246873,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

13 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stary Brus prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stary Brus.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 246 843 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31520000-7 (Lampy i oprawy oświetleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wieleba sp. z o.o. (Borownica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.