Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
206 159 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa, montaż oraz uruchomienie depozytora wraz z oprogramowaniem do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Koszalinie
    Wartość umowy
    75 428 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa, montaż oraz uruchomienie depozytora wraz z oprogramowaniem do Urzędu Skarbowego w Pyrzycach
    Wartość umowy
    39 487 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa, montaż oraz uruchomienie depozytora wraz z oprogramowaniem do Urzędu Skarbowego w Stargardzie
    Wartość umowy
    45 845 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa, montaż oraz uruchomienie depozytora wraz z oprogramowaniem do Drugiego Urzędu Skarbowego w Szczecinie
    Wartość umowy
    45 400 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup elektronicznych wewnętrznych depozytorów kluczy wraz z oprogramowaniem dla urzędów skarbowych województwa zachodniopomorskiego

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup elektronicznych wewnętrznych depozytorów kluczy wraz z oprogramowaniem dla urzędów…”, wybierając ofertę wykonawcy PROTECTOR POLSKA Jacek Bartkowiak. Łączna wartość umów: 206 159 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 11 października 2024
Łączna wartość umów
206 159 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma PROTECTOR POLSKA Jacek Bartkowiak za łącznie 206 159,21 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001020803

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Roosevelta

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-525

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.ias.szczecin@mf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zachodniopomorskie.kas.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-06634c00-f9d1-4bde-bfe0-a63fcc047e90

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup elektronicznych wewnętrznych depozytorów kluczy wraz z oprogramowaniem dla urzędów skarbowych województwa zachodniopomorskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-06634c00-f9d1-4bde-bfe0-a63fcc047e90

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00542102

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00563150/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Zakup depozytorów wew. oraz zew. Do budynków KAS w woj. zachodniopomorskim

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00482407

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3201-ILZ.260.29.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

215447,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż oraz uruchomienie depozytora wraz z oprogramowaniem do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Koszalinie

4.5.3.)Główny kod CPV

44421721-7 - Kasety depozytowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.)Wartość części

89430,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż oraz uruchomienie depozytora wraz z oprogramowaniem do Urzędu Skarbowego w Pyrzycach

4.5.3.)Główny kod CPV

44421721-7 - Kasety depozytowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.)Wartość części

36585,36 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż oraz uruchomienie depozytora wraz z oprogramowaniem do Urzędu Skarbowego w Stargardzie

4.5.3.)Główny kod CPV

44421721-7 - Kasety depozytowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.)Wartość części

40650,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż oraz uruchomienie depozytora wraz z oprogramowaniem do Drugiego Urzędu Skarbowego w Szczecinie

4.5.3.)Główny kod CPV

44421721-7 - Kasety depozytowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.)Wartość części

48780,49 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

75427,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75427,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

75427,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROTECTOR POLSKA Jacek Bartkowiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

320975722

7.3.3)Ulica

Jagiellońska 67d

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-382

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

75427,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39486,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39486,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39486,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROTECTOR POLSKA Jacek Bartkowiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

320975722

7.3.3)Ulica

Jagiellońska 67d

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-382

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39486,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45844,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45844,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45844,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROTECTOR POLSKA Jacek Bartkowiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

320975722

7.3.3)Ulica

Jagiellońska 67d

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-382

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45844,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45399,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45399,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45399,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROTECTOR POLSKA Jacek Bartkowiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

320975722

7.3.3)Ulica

Jagiellońska 67d

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-382

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45399,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44421721-7Kasety depozytowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 206 159 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44421721-7 (Kasety depozytowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PROTECTOR POLSKA Jacek Bartkowiak (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.