Zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych dla Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego – wiolonczela, skrzypce, altówka, kontrabas, flet altowy, zestaw perkusyjny, smyczki.
Zamawiający Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego (Katowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych dla Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 292 682 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=117, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
27 czerwca 2024
Termin ofert: 9 lipca 2024 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 września 2024
1 oferta5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
10 października 2024
- Wykonanie umowy
10 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 października 2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000279338 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Sokolska 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Katowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 40-084 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22A - Katowicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 32 3511719 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@filharmonia-slaska.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://filharmonia-slaska.eu/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-2fba04f4-3476-11ef-acf6-4e696a6d8c25 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00541449 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-10-11 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00386966 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych dla Filharmonii Śląskiej |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Kontrabas lutniczy mistrzowski 5 strunowy z warsztatu Poellmann wykonany przez Krahmer model Cremona 5/4 mensura struny drgającej 107 z pozycją na "D" lub równoważny posiadający następujące cechy: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 37310000-4 - Instrumenty muzyczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 37313900-4 - Kontrabasy |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-09-16 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Sprzedaż Akcesoriów i Narzędzi Lutniczych Romuald, Nell Henglewscy |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7791022029 |
| 4.3.3.) | Ulica | Grotkowska 17 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Poznań |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 60-176 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 150000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00507719/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-09-13 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 150000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.