Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
112 545 zł
Umowa zawarta
19 września 2024
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 112 545 zł – 159 937 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Bełk, dz. nr ewid. 330/3, 369/2, 409/2, 410/1 od km 0+000 do km 0+276”

Zamawiający Gmina Imielno (Imielno, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Bełk, dz. nr ewid. 330/3,…”, wybierając ofertę wykonawcy ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DUKT Sp. z o.o. Wartość umowy: 112 545 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ImielnoImielno, Świętokrzyskie (powiat Jędrzejowski →)opublikowano 10 października 2024
Wartość umowy
112 545 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DUKT Sp. z o.o. (Nowiny), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 112 545,00 zł (umowę zawarto 19 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 112 545,00 zł do 159 936,90 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Imielno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010116

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Cmentarna

1.5.2.)Miejscowość

Imielno

1.5.3.)Kod pocztowy

28-313

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@imielno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.imielno.akcessnet.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://imielno.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Bełk,
dz. nr ewid. 330/3, 369/2, 409/2, 410/1 od km 0+000 do km 0+276”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-afb9e145-906a-4f95-976d-9bfbcd66ee44

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00540782

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00055885/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Bełk

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00466505

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DOŚ.271.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

172944,32 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Bełk, dz. nr ewid. 330/3, 369/2, 409/2, 410/1 od km 0+000 do km 0+276.

W ramach planowanej inwestycji pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Bełk dz nr. 330 /3, 369 /2, 409 /2, 410 /1, od km 0+000 do km 0+276" przewidziano wykonanie następujących robót:
• Wykonanie w-wy wyrównawczej bitumicznej w ilości 75kg/m2;
• Wykonanie w-wy bitumicznej ścieralnej grubości 4cm;
• Wykonanie zabezpieczenia krawędzi nawierzchni bitumicznej kruszywem łamanym grubości 8cm i szerokości 0,5 m obustronnie;

Podstawowe dane przedmiotowej inwestycji:
- Długość przebudowywanej drogi: 276,00mb,
- Szerokość jezdni: 4,00m
- Szerokość pobocza: 0,5m ulepszone z kruszywa,

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

112545,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

159936,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

112545,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DUKT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 9591982659

7.3.4)Miejscowość

Nowiny

7.3.5)Kod pocztowy

26-052

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

112545,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 843 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
312 206 zł1 796 282 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 484 075 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
312 206 zł
Mediana
554 843 zł
Górny kwartyl
1 796 282 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Imielno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Imielno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 112 545 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DUKT Sp. z o.o. (Nowiny). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.