Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
GMINA LELIS· Lelis
Wartość umowy
205 000 zł
Umowa zawarta
10 października 2024
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Stan techniczny pojazdu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup z dostawą używanego samochodu strażackiego dla OSP w Jastrząbce Młodej

Zamawiający Gmina Śniadowo (Śniadowo, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup z dostawą używanego samochodu strażackiego dla OSP w Jastrząbce Młodej”, wybierając ofertę wykonawcy GMINA LELIS. Wartość umowy: 205 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ŚniadowoŚniadowo, Podlaskieopublikowano 10 października 2024
Wartość umowy
205 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GMINA LELIS (Lelis).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 205 000,00 zł (umowę zawarto 10 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŚNIADOWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450669996

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ostrołęcka 11

1.5.2.)Miejscowość

Śniadowo

1.5.3.)Kod pocztowy

18-411

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@sniadowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sniadowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2005fd58-d63c-4d8a-92a6-1f901b92740b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup z dostawą używanego samochodu strażackiego dla OSP w Jastrząbce Młodej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2005fd58-d63c-4d8a-92a6-1f901b92740b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00539977

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00516885

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGIZ.271.8.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą używanego samochodu strażackiego (ratowniczo-gaśniczego) dla OSP w Jastrząbce Młodej, o nw. parametrach

1) rok produkcji/ pierwsza rejestracja – nie później niż 2003 r., 2) rodzaj pojazdu – samochód pożarniczy, 3) rodzaj nadwozia – specjalne pożarnicze, 4) pojemność silnika/Moc – min. 4000 cm3/ 125 kW, 5) rodzaj paliwa – olej napędowy, 6) aktualne badanie techniczne, 7) kabina – jednomodułowa na 6 miejsc, 8) wskazanie licznika – nie większe niż 40 000 km, 9) napęd – 4x4, 10) dopuszczenie – certyfikat dopuszczenia CNBOP, 11) minimalne wyposażenie – działko wodne, działko wodne, zbiornik na wodę o pojemności- 2500 dm3, zbiornik środka pianotwórczego o pojemności- 250 dm3, autopompa, webasto kabiny, podgrzewanie wody autopompy, maszt oświetleniowy, 2 najaśnice halogenowe, najaśnica halogenowa przednia, generator dźwięku, radiostacja samochodowa, oświetlenie skrytek i zakresu pola pracy, mocowania aparatów powietrznych, wciągarka, szybkie natarcie, skrytki na sprzęt.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34114000-9 - Pojazdy specjalne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

205000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

205000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

205000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GMINA LELIS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668189

7.3.3)Ulica

ul. Szkolna 39

7.3.4)Miejscowość

Lelis

7.3.5)Kod pocztowy

07-402

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

205000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 020 000 zł
Próbka: 107 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
400 752 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
999 248 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
400 752 zł
Mediana
1 020 000 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Śniadowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Śniadowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 205 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GMINA LELIS (Lelis). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.