Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 150 000 zł
Umowa zawarta
9 października 2024
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 150 000 zł – 1 274 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa części pomieszczeń po byłej przychodni lekarskiej wraz ze zmianą sposobu użytkowania oraz rozbudowa na potrzeby utworzenia placówki opiekuńczo wychowawczej - klub dziecięcy

Zamawiający Gmina Ręczno (Ręczno, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa części pomieszczeń po byłej przychodni lekarskiej wraz ze zmianą sposobu…”, wybierając ofertę wykonawcy Władysław Piwoński Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. Wartość umowy: 1 150 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RęcznoRęczno, Łódzkie (powiat Piotrkowski →)opublikowano 9 października 2024
Wartość umowy
1 150 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Władysław Piwoński Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe (Paskrzyn 58), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 150 000,00 zł (umowę zawarto 9 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 150 000,00 zł do 1 274 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ręczno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647925

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piotrkowska 5

1.5.2.)Miejscowość

Ręczno

1.5.3.)Kod pocztowy

97-510

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@reczno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.reczno.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-884d78b8-d315-4411-9095-488b3a6bd0cb

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa części pomieszczeń po byłej przychodni lekarskiej wraz ze zmianą sposobu użytkowania oraz rozbudowa na potrzeby utworzenia placówki opiekuńczo wychowawczej - klub dziecięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-884d78b8-d315-4411-9095-488b3a6bd0cb

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00538959

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00062462/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Przebudowa części pomieszczeń po byłej przychodni lekarskiej wraz ze zmianą sposobu użytkowania oraz rozbudowa na potrzeby utworzenia placówki opiekuńczo wychowawczej - klub dziecięcy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Aktywny Maluch 2022-2029

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00467608

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.14.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1107000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot umowy obejmuje

• wykonanie robót budowlanych objętych dokumentacją projektową • wyposażenie wyremontowanych pomieszczeń

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1150000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1274000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1150000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Władysław Piwoński Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7711008471

7.3.4)Miejscowość

Paskrzyn 58

7.3.5)Kod pocztowy

97-510

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1150000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ręczno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ręczno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 150 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Władysław Piwoński Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe (Paskrzyn 58). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.