Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
300 000 zł
Umowa zawarta
4 października 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa mleka i posiłków profilaktycznych dla pracowników PGM Sp. z o.o. w Polkowicach.”

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp.z o.o. (Polkowice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mleka i posiłków profilaktycznych dla pracowników PGM Sp. z o.o. w Polkowicach”, wybierając ofertę wykonawcy Społem Lubin Sp. z o.o. Wartość umowy: 300 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
300 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 września 2024

    Termin ofert: 23 września 2024 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 października 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Społem Lubin Sp. z o.o. (Lubin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 300 000,00 zł (umowę zawarto 4 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail