Wynik częściowy: umowy w 7 z 9 części, 2 unieważniono9 części
Łączna wartość umów
262 277 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje sie w załączniku 1 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje sie w załączniku 3 do SWZ
    Wartość umowy
    23 836 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje sie w załączniku 4 do SWZ
    STERBIOS SP. Z O.O.· Warszawa
    Wartość umowy
    96 374 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 5 do SWZ
    Wartość umowy
    62 857 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 6 do SWZ
    IDALIA LUDWIKOWSCY SP. JAWNA· Radom
    Wartość umowy
    16 184 zł
    3 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje sie w załączniku 7 do SWZ
    NOACK POLEN SP. Z O.O.· Warszawa
    Wartość umowy
    14 120 zł
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 8 do SWZ
    LABIOL.pl Emilia Zysk-Puda· Warszawa
    Wartość umowy
    3690 zł
    2 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 9 do SWZ
    STERBIOS SP. Z O.O.· Warszawa
    Wartość umowy
    45 215 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa preparatów do diagnostyki mikrobiologicznej dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi.

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa preparatów do diagnostyki mikrobiologicznej dla Wojewódzkiego Inspektoratu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 262 277 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 8 października 2024
Łączna wartość umów
262 277 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 7 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ARGENTA SP. Z O.O. (części 3, 5); STERBIOS SP. Z O.O. (części 4, 9); IDALIA LUDWIKOWSCY SP. JAWNA (część 6); NOACK POLEN SP. Z O.O. (część 7) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 262 276,56 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7251105668

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Proletariacka 2/6

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

93-569

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

lodz.wiw@wetgiw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wiw.bip.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wiw-lodz.ezamawiajacy.pl.

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


działalność administracji publicznej w zakresie bezpieczeństwa żywności, pasz, utylizacji, nadzoru farmaceutycznego, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zwierząt w zakresie wykonywania badań lab

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa preparatów do diagnostyki mikrobiologicznej dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8ca525d1-eb17-4440-a8b4-7e55c571f398

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00535523

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00479281

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIW Adm-zpz.272.1.9.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

227963,75 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje sie w załączniku 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

7373,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

3427,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje sie w załączniku 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

22210,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje sie w załączniku 4 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

77084,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

53835,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

15175,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje sie w załączniku 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

12000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 8 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

1300,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

35559,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Na część 1 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Na część 2 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23835,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23835,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23835,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARGENTA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

630340260

7.3.3)Ulica

Polska 114

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-401

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23835,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

96374,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

96374,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

96374,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STERBIOS SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

140153488

7.3.3)Ulica

Rakowiecka 36/319a

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-532

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

96374,19 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

62857,41 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62857,41 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

62857,41 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARGENTA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

630340260

7.3.3)Ulica

Polska 114

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-401

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

62857,41 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16184,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22665,33 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16184,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IDALIA LUDWIKOWSCY SP. JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

005114228

7.3.3)Ulica

Marii Fołtyn 10

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-615

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16184,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14120,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16236,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14120,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NOACK POLEN SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

012123740

7.3.3)Ulica

Puławska 180

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-826

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14120,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3115,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3690,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3690,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LABIOL.pl Emilia Zysk-Puda

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

143170205

7.3.3)Ulica

Elbląska 10/77

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-737

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3690,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45214,86 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45214,86 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45214,86 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STERBIOS SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

140153488

7.3.3)Ulica

Rakowiecka 36/319a

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-532

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45214,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33698100-0Kultury mikrobiologiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 262 277 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33698100-0 (Kultury mikrobiologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ARGENTA SP. Z O.O. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.