Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
551 748 zł
Umowa zawarta
26 września 2024
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 551 748 zł – 1 354 299 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Długość terminu gwarancji jakości20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wraz z montażem mebli laboratoryjnych do budynków dydaktycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wraz z montażem mebli laboratoryjnych do budynków dydaktycznych Uniwersytetu…”, wybierając ofertę wykonawcy Vinicom Grzegorz Śmiertka. Wartość umowy: 551 748 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 4 października 2024
Wartość umowy
551 748 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 sierpnia 2024

    Termin ofert: 3 września 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 października 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Vinicom Grzegorz Śmiertka (Zaborze).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 551 747,93 zł (umowę zawarto 26 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 551 747,93 zł do 1 354 298,65 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001896

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Akademicka 13

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-950

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@up.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://up.lublin.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uplublin.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wraz z montażem mebli laboratoryjnych do budynków dydaktycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e23623f3-1308-42d7-a550-e88d971f3cce

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00531656

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00086922/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.10 Dostawa wraz z montażem mebli laboratoryjnych do budynków Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00460873

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EZ-p.26.32.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli laboratoryjnych do budynków dydaktycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Akademickiej 12, 13, 15, Głębokiej 30 i Doświadczalnej 50.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zapewnił :
1) dostarczenie przedmiotu umowy na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem, wniesienie do pomieszczeń jednostek organizacyjnych wskazanych przez Zamawiającego, montaż, uruchomienie przedmiotu zamówienia i przeszkolenie personelu w zakresie obsługi zainstalowanych urządzeń.
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, najpóźniej w dniu odbioru końcowego, instrukcje obsługi zamontowanych urządzeń w języku polskim
udzielenie gwarancji jakości: minimum 24 miesiące.

4.5.3.)Główny kod CPV

39180000-7 - Meble laboratoryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39112000-0 - Krzesła

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

551747,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1354298,65 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

551747,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Vinicom Grzegorz Śmiertka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5492239731

7.3.4)Miejscowość

Zaborze

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

551747,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39180000-7Meble laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 551 748 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39180000-7 (Meble laboratoryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Vinicom Grzegorz Śmiertka (Zaborze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.