Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 104 900 zł
Umowa zawarta
2 października 2024
Okres realizacji
9 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 099 556 zł – 1 519 315 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 0,5% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Wyłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa drogi leśnej Myscowa I – Odcinek I”

Zamawiający Nadleśnictwo Dukla (Równe, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi leśnej Myscowa I – Odcinek I”, wybierając ofertę wykonawcy S-TRANS Piotr Świerczek. Wartość umowy: 1 104 900 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Nadleśnictwo DuklaRówne, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 4 października 2024
Wartość umowy
1 104 900 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy S-TRANS Piotr Świerczek (Pietrusza Wola), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 104 899,53 zł (umowę zawarto 2 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 099 555,92 zł do 1 519 315,31 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Dukla

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370014604

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Popardy 44

1.5.2.)Miejscowość

Równe

1.5.3.)Kod pocztowy

38-451

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

13-43-73-950

1.5.8.)Numer faksu

13-43-73-966

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dukla@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dukla.krosno.lasy.gov.pl/witamy

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-dukla/zamowienia-publiczne

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Leśnictwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przebudowa drogi leśnej Myscowa I – Odcinek I”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c5dd6446-848f-43d4-b60a-38a6cf8f1a14

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00531592

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00481419/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa drogi leśnej Myscowa I - 1 odc.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00472222

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.14.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1234929,91 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia
1. Nazwa przedmiotu zamówienia:
„Przebudowa drogi leśnej Myscowa I – Odcinek I”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do ogłoszenia (dokumentacja techniczna).
3. Lokalizacja:
Leśnictwo: Żmigród
Gmina: Dukla; Obręb ewidencyjny: 180702_5.0003 Chyrowa; Działki ewidencyjne: 1/1
Gmina: Krempna; Obręb ewidencyjny: 180506_2.0006 Myscowa; Działki ewidencyjne: 516/11; 516/12
4. Rodzaj zamówienia: roboty budowlane. Oznaczenie według Wspólnego Słownika Zamówień CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane,
5. Wykonawca zrealizuje przedmiot zmówienia przy użyciu materiałów własnych.
6. Uwaga: Roboty budowlane podzielone na 2 etapy
I etap – rok 2024: od przekazania placu budowy do 31.12 2024 r. – roboty ziemne
II etap – rok 2025: od 01.01.2025 r. do 9 miesięcy od daty podpisania umowy – pozostałe roboty (nawierzchnia oraz prace wykończeniowe)
Wizja lokalna:
5. Wykonawcy mogą, przed upływem terminu składania ofert, dokonać wizji lokalnej celem sprawdzenia warunków na placu budowy, warunków związanych z wykonaniem robót będących przedmiotem postępowania oraz celem uzyskania dodatkowych informacji koniecznych i przydatnych do przygotowania oferty. Zainteresowani odbyciem wizji lokalnej Wykonawcy powinni skontaktować się z Zamawiającym drogą e-mail: dukla@krosno.lasy.gov.pl do dnia 05.09.2024 r.
6. Zamawiający przewiduje możliwość zgłaszania w toku wizji lokalnej lub bezpośrednio po niej wniosków o wyjaśnienia treści SWZ. Na zawarte w nich pytania zostaną przez Zamawiającego udzielone odpowiedzi. Zarówno pytania, bez wskazywania źródeł zapytań, jak i odpowiedzi zostaną zamieszczone na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
7. Jeżeli w związku zadanymi pytaniami zajdzie konieczność zmiany treści SWZ, to Zamawiający dokona takiej zmiany i informacje o tym zamieści na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Jeżeli zmiana ta spowoduje konieczność zmiany treści ogłoszenia, to Zamawiający dokonana takiej zmiany i zamieści o tym informację na stronie internetowej prowadzonego postepowania oraz zamieści ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w BZP.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1099555,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1519315,31 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1104899,53 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

S-TRANS Piotr Świerczek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6842102879

7.3.3)Ulica

10

7.3.4)Miejscowość

Pietrusza Wola

7.3.5)Kod pocztowy

38-471

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1104899,53 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Dukla prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Równe.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 104 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: S-TRANS Piotr Świerczek (Pietrusza Wola). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.